Арнольд Шварценеггер і Мілла Йовович вперше на екранах у World of Tanks

Цього грудня голлівудські важковаговики Мілла й Арнольд супроводжуватимуть гравців у місіях святкової події Новорічний наступ у франшизі World of Tanks

Коментарі 1543

Вперше в історії Арнольд Шварценеггер і Мілла Йовович зберуться разом на екрані! Цього грудня голлівудські зірки супроводжуватимуть гравців у Новорічному наступі в усіх версіях World of Tanks на PC, мобільних і консолях. Святкова пора точно буде спекотною у World of Tanks PC, World of Tanks Blitz і World of Tanks Modern Armor!

В кінематографічному трейлері Новорічного наступу Арні та Мілла беруться за найважливішу місію – врятувати свята для Артура та його сина Майкі. Долучайтесь до них на чарівному Новорічному експресі, що відвезе їх до самого серця Новорічного містечка у World of Tanks.

 video

«Я грала героїню у фільмі за мотивами відеогри, але це вперше, коли мене саму додали до гри, і я готова до пригод!», – каже Мілла Йовович, зірка та амбасадорка Новорічного наступу. – «Ще одне вперше для мене – це бути на екрані пліч-о-пліч з легендарним Арнольдом Шварценеггером. Разом із ним, ми супроводжуватимемо гравців чарівним Новорічним містечком, даруючи спеціальні подарунки гравцям World of Tanks».

«Минулого року у мене був чудовий досвід з World of Tanks і коли мене попросили повернутися, я відразу відповів ‘I´ll be back’. Я знав, що ігрова подія цього року буде по-справжньому особлива, і я мав рацію. Для мене за честь бути на екрані разом з неймовірною Міллою Йовович у нашій першій спільній роботі. Нагороди й випробовування Новорічного наступу цього разу навіть кращі, і я зібрав разом дві мої улюблені речі: свята і танки!», – додав Арнольд Шварценеггер, володар справжнього танку, зірка та амбасадор Новорічного наступу.

Танкісти вперше зустрінуться із блокбастерським дуетом в ангарі, де зможуть отримати від них випробування й квести. Виконавши ці завдання, гравці отримають від Арні та Мілли предмети кастомізації, на кшталт танкових стилів, тематичних емблем, бойових настанов, декалей і командирів. Озвучка командирів Мілли та Арні буде доступна в World of Tanks на PC та консолях. Новорічна подія в World of Tanks PC, як і вся гра, має українську локалізацію.

Крістофер Чанг, Директор франшизи World of Tanks, вважає за честь, що Арнольд і Мілла вперше в історії разом прикрашають екрани саме в World of Tanks.

«Як і багато хто з мільйонів наших гравців по всьому світу, я дивився фільми, де Арні та Мілла протягом десятків років знімались окремо. Це справді мрія, що збулась, співпрацювати з обома всесвітньо відомими зірками в нашому першому новорічному святкуванні, яке охоплює усю ігрову франшизу. Яку б платформу не обрали наші гравці, у кожній версії World of Tanks для них буде щось особливе», – сказав Крістофер.

Новорічна подія стартує 1 грудня і триватиме до 9 січня 2023 року. Кожна гра має свої часові проміжки святкувань, що підходять до геймплею на кожній платформі.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода