Арнольд Шварценеггер у World of Tanks

Цього року «Новорічний наступ» відбудеться під командуванням героя світового масштабу.

Коментарі 2559

World of Tanks випустили трейлер з анонсом «Новорічного наступу — 2022». У головній ролі — Арнольд Шварценеггер. Розробники поки що тримають подробиці в секреті, але вже ясно: збулося те, на що так давно чекали гравці: у гру вступає «залізний Арні».

Сюжет трейлера розповідає історію маленького Джонні: хлопчик надіслав листа своєму кумиру, але минуло майже 30 років, і тільки зараз лист доходить до адресата. Отримавши послання, Арнольд вирішує зустрітися з Джонні. Він сідає у свій гелікоптер і вирушає в дорогу. Що сталося згодом? Дивіться трейлер!

«Робота з командою Wargaming над цим особливим проектом була чудовим досвідом — тим більше мені відомо, скільки радості він принесе мільйонам гравців! — каже Арнольд. — З танками мене пов'язує давня історія: у мене є M-47 Patton, на якому я проходив службу в австрійській армії, коли мені було 18, тож мені знайоме захоплення, яке відчуваєш, керуючи цими сталевими звірами! Користувачі reddit роками запитували, коли ж чекати моєї появи у World of Tanks? Здається, їхня мрія збулася. Тож відклади святкове печиво та готуйся до „Новорічного наступу“ разом зі мною!».

«Новорічний наступ» — одна з найулюбленіших для гравців подій у World of Tanks. У цей святковий період танкістам доведеться прикрашати ангар різними іграшками, гірляндами та іншими декоративними елементами. Чим пишніше ангар — тим вища святкова атмосфера і тим більше нагород!

 video
За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода