Arriba! придумали «пазлтеллінг» для DoDo

Стартувала рекламна кампанія українського виробника пазлів DoDo Toys.

Коментарі 1140

Задачу комунікаційної стратегії для закріплення на західному ринку, зокрема, на Amazon, вирішувала агенція Arriba!, вона ж знімала ролики.

 video

Макс Бурцев, креативний директор Arriba!: «Найцікавішим у цій задачі було докопатися до неочевидного болю покупця і знайти рішення для батьків, дітей та виробника. При цьому рішення просте, бюджетне: воно фактично дорівнює вартості паперу, на якому надруковане».

Дослідження ринку пазлів показало дві речі. По-перше, у категорії всі говорять про раціональне, і покупки робляться лише на основі привабливості й ціни. По-друге, батькам швидко набридає гра з дитиною у пазли, тому що вона — проста, і вже після першого складання дорослі не знають, що ще можна з нею робити.

Рішення Arriba! полягало у тому, щоб перестати продавати мамам і татам пазли, і почати продавати залученість до процесу гри і користь від спільно проведеного з дитиною часу.

Особливості пазлів DoDo у тому, що за рахунок якості матеріалів їх можна збирати безліч разів, і щоразу вони дозволяють складати різні історії. З однією коробкою пазла DoDo мама збере одну історію, малюк — іншу, а тато — третю. А за місяць — четверту, п'яту і шосту. Так у грі з'являється новий шар — історій, які змінюються при кожному складанні пазла.

 video

Arriba! назвали цей новий вид гри «пазлтеллінг». По суті, це — багаторівнева інструкція, що додається до пазлу. Вона надає батькам підказки, про що розмовляти з дитиною, в які теми можна вести історію і чому новому навчити під час кожного нового збирання картинки. Так ми отримуємо і розвиток, і передачу цінностей, і казкотерапію, і дорогоцінний час спільної творчості дитини й дорослого. А ще пазлтеллінг від DoDo побічно вирішує один з найпоширеніших болей працюючих батьків: почуття провини за те, що вони приділяють дітям недостатньо уваги.

 video

Олена Терпай, співзасновниця DoDo Toys: «Ролики поєднали ілюстрації з пазлів — нашу гордість! — з тими, хто в них грає, і вийшло, на нашо погляд, дуже жваво й весело. Ми помітили, що коли діти бачать у “мультфільмі” ожилих героїв своїх пазлів, це захоплює їх: тут я тримаю картинку з пандою у руках, а тут ця ж панда летить по небу поруч з совою з сусідньої картинки. Нове слово “пазлтеллінг”, придумане Arriba!, нам здається простим і легким для запам'ятовування, адже всі люблять розповідати історії, особливо діти, і багато хто знає слово “сторітеллінг”. Впевнені, що нова кампанія розширить кількість покупців пазлів DoDo по всьому світу, а ті, хто з нами вже знайомий, по-новому подивляться на улюблені пазли».

 video

Хто працював над кейсом / Команда

Клієнт: Dodo Toys

Олена Терпай, Дмитро Терпай — засновники.

Agency & Production: Arriba!

Макс Бурцев — Сreative Director;

Юля Гапон — Account Manager;

Влад Торський — Strategist;

Стаська Падалка — Сreative Group Head;

Юля Развенкова — Designer;

Лада Сабова — Director & Editor;

Павло Іткін — DOP & Color Grading;

Мер’ям Йол, Денис Галушка — Producers;

Катерина Романенко, Наталія Василюк — Illustrations;

Анастасія Стешкіна, Оксана Бандура, Ірина Макієвська — Animation;

Юлія Дерк — Art Director;

Олена Вязовська — Art Department;

Віталій Бачако — Gaffer;

Сергій Криницький — Grip;

Павло Ліхота — 1st Camera Engineer;

Ілона Голубєва — Style & Makeup;

Оля Меркулова — Designer.

Sound — 4Ears Sound Production:

Василь Явтушенко, Данила Окулов — Sound Design;

Василь Явтушенко — Editing & Mixing;

В'ячеслав Забашта — Foley;

PX Rental, Mam.rental — Technical Support.

Special Thanks: «Моя Кімната», Dada Space, «Будинок №8», Світлані Свириденко, Кирилу Андрющенко, Сергію Івіну, всім акторам і кращому у світі собаці — Дарсі <3.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода