Arriba! забетонували дух PLANIT

Креативне агентство Arriba! створило «настільну книгу бренду» для IT-компанії PLANIT.

Коментарі 1539

Харків'яни PLANIT планують і контролюють будівництво об'єктів на мільярди доларів по всьому світу: курирували зведення Apple Circle, аеропорту в Сан-Франциско, найвищого у США хмарочоса, американської штаб-квартири SAMSUNG і десятків інших будівель.

У 2019 році компанія PLANIT постала перед необхідністю пояснити всій команді, чим вона є, навіщо існує, які цінності для неї важливі. Макс Бурцев, креативний директор Arriba!: «Для будь-якого рекламіста бути причетним до розвитку таких брендів, як PLANIT — пасіонаріїв, які змінюють культуру, — це щастя. Я пишаюся знайомством із цими хлопцями і сподіваюся, що нам вдалося зробити для них щось більш material, ніж сформульовані смисли».

Arriba! створили для PLANIT крафтовий брендбук — трушний і несхожий на інші, як і сама компанія. Material елементом розробленого стилю PLANIT Planner став бетон. Про становлення компанії «розповідають» артефакти кожного історичного етапу її розвитку, кожного проекту, над яким працювала команда. Об'єкти були відтиснуті в бетоні.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода