ART-фільм про безпеку руху на дорогах

Результати fashion-ініціативи #безсекундижиття українського бренду ROUSSIN

Коментарі 988

ROUSSIN презентує ART-фільм про безпеку руху на дорогах та відповідальність пішоходів. Фільм закарбував деталі FASHION ініціативи #безсекундижиття, яку бренд запустив з метою зменшити ризик виникнення ДТП за участю пішоходів у 6,5 раза.

В межах проєкту SAFE FASHION – #безсекундижиття, який реалізується за підтримки Українського Культурного Фонду, команда бренду створила 3000 дизайнерських рюкзаків із світловідбивними елементами для дітей молодшого шкільного віку міста Сміли. Таке рішення є відповіддю на потребу убезпечити молоде покоління від ризиків на дорогах в темний час доби. Адже в такому випадку видимість пішохода в рефлективному одязі водієм збільшується до 130 метрів замість звичних 17.

Рефлективні рюкзаки школярі безкоштовно отримали під час проведення брендом Тижня Безпеки Руху у 15-ти школах міста, включаючи Мистецьку спеціалізовану школу-інтернат і Спеціальний інтернат для розвитку дітей з особливими потребами.

Формат проведення Тижня Безпеки Руху змінювався тричі. Спочатку ми планували в кожній школі організовувати один масштабний захід в актовому залі. Проте Covid-19 вніс свої корективи – адміністрація шкіл дозволила проводити мінілекції лише в кожному окремому класі. А це 112 класів молодшої школи. І ми були готові до цього. Але за тиждень до запланованої поїздки Сміла увійшла у помаранчеву, а потім у червону карантинну зону. Школи почали відмовлятися від проведення заходів. Ми звернулися до Управління освіти міста, та спільними зусиллями прийшли до єдиного варіанту: передали обов'язок провести тематичні лекції вчителям!” – зазначає ROUSSIN.

Від бренду кожен клас отримав бокс, який складався з заявленої кількості світловідбивних рюкзаків, звернення від дизайнерки Софії Русинович та лекції-мультика про правила дорожнього руху і важливості рефлективних елементів. Долучилися до ініціативи #безсекундижиття й українські лідери думок, які у своїх соціальних мережах розвіяли стереотип про рефлективний одяг та наголосили, що безпека на дорозі – справа не лише водіїв автотранспортних засобів, а й пішоходів. Серед них: співаки ALYONA ALYONA, Юлія Саніна (група THE HARDKISS), група YUKO, Антон Савлепов (група АГОНЬ), OLEYNIK, MamaRika, Тамерлан й Альона Омаргалієва, TVORCHI, телеведучі Соломія Вітвіцька, В'ячеслав Соломка, дизайнер Володимир Демчинський, учасники шоу ТМПУ Дмитро Сукач та Олена Феофанова, актори Валерія Ходос, Костянтин Войтенко, Максим Самчук, Богдан Юсипчук та ін.

 video
За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода