Артбук з гри Death Stranding вийшов українською мовою

Видавництво MAL’OPUS наприкінці лютого презентувало перший офіційний ігровий артбук українською мовою — «Світ гри Death Stranding»

Комментарии 1332

Ви потрапите за лаштунки найамбітнішої відеогри японського геймдизайнера Хідео 

Коджіма.

Хідео Коджіма номінований на премію BAFTA Британської академії кіно і телевізійних мистецтв за досягнення в галузі відеоігор. Його прирівнюють до видатних діячів кінематографа: Альфреда Гічкока, Стенлі Кубрика, Кетлін Кеннеді та інших визначних особистостей.  

Легендарний Хідео Коджіма мріяв винайти новий жанр відеоігор. Завдяки Death Stranding він подарував світу абсолютно унікальний ігровий досвід! Минулого року Death Stranding стала найвизначнішою відеоігрою для платформи PlayStation 4. 

Death Stranding — це цілий світ, що поєднав глибоку наукову фантастику, блискучу режисуру та цікавий ігровий процес. Гравців переносять у химерний світ, який зруйнував таємничий катаклізм — «Викид смерті». Після апокаліпсису люди розірвали всі зв’язки та збудували навколо себе великі стіни. Тепер залишки населення Америки ховаються від страшних тварюк та дощу, що вбиває все живе.

Тільки гравець у ролі Сема Бріджеса, справжнього кур’єра майбутнього, здатний об’єднати людство та запобігти вимиранню. 

Артбук «Світ гри Death Stranding» допоможе зануритися в новий світ та зрозуміти геніальні задуми розробників! Ви поринете прямісінько в процес створення гри. Артбук містить безліч малюнків, начерків та варіацій усього, що вдалося вигадати команді Kojima Productions. Кожен малюнок супроводжується коротким коментарем від розробників, який розповідає про його походження. Ви розглянете всі складові гри в найдрібніших деталях: персонажі, спорядження, транспорт, монстри та локації. А наприкінці артбуку вас чекатимуть елементи, котрі не ввійшли в остаточну версію гри! 

«Світ гри Death Stranding» — це скарбниця найцікавіших подробиць гри для найпалкіших фанатів та нагода ще раз відчути атмосферу кінця світу.

«Ми великі фанати відеоігор, зокрема творчості Хідео Коджіми. Важко оцінити вагомість його внесків в ігрову індустрію, і Death Stranding мав стати іще одним проривним проєктом геймдизайнера. Тому ми пильно слідкували за розробленням і, звичайно, ніяк не могли оминути анонс артбуку з гри. Для нас велика честь розпочати видання артбуків в Україні саме з цієї книги, тому ми мали на меті зробити «Світ гри Death Stranding» ідеальним прикладом якісного колекційного видання» — коментують видавці.

Артбук має 256 сторінок, тверду обкладинку з вибірковим лакуванням та формат 27х19 см. 

За матеріалами прес-релізу.
Обсудить с другими читателями:
Погода