Asus об'єдналася з німецьким модним брендом Acronym і створила щось дуже дивне

Компанія Asus у колаборації з модним брендом Acronym створила ігровий ґаджет ROG Flow Z13.

Коментарі 849
З одного боку, це все той же планшет зі знімною клавіатурою, а з іншого цей гібридний ПК відрізняє наявність спеціального кріплення.

Як можна побачити з рекламних зображень, комп'ютер отримав кріплення на основі підтяжок, завдяки чому його можна скрізь носити з собою в готовому для застосування стані. Деякі оглядачі вже встигли порівняти пристрій із лотком продавця хот-догів на стадіонах.
Геймерський планшет ROG Flow Z13-ACRNM RMT02 – гаджет лімітованої серії, недешевий. Цінник на нього сягає 2500 доларів. Звичайна версія Z13 обійдеться в 1750 доларів, але у неї не буде ремінців і характерного дизайну від Acronym, включно зі знімною клавіатурою з особливим забарвленням. Так само як і можливості пограти у що завгодно, просто вийнявши руки з кишень — на думку топменеджерів Asus, це варте всіх витрат.

Як повідомляється, за дизайн новинки відповідав концепт-художник Філ Сондерс, найбільш відомий створенням костюма Залізної Людини. Пристрій має вигляд промислового ґаджета, при цьому є система кріплень, яка дає змогу з'єднати ноутбук із куртками Acronym. В останньому випадку мається на увазі, що апарат можна розташувати таким чином, щоб можна було працювати стоячи або просто на ходу.

За матеріалами 24tv.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода