Аудіо бренд ПУМБ Online

Над аудіальною концепцією, створенням аудіо-ДНК і аудіоадаптацій працювала команда агенції VP Production.

Коментарі 1890

Тепер ПУМБ Online має власний аудіо бренд. Його впровадження почалося з додавання звуків сповіщень у мобільному застосунку та оновлення музики утримання на лінії для всієї телефонії банку.

Над аудіальною концепцією, створенням аудіо-ДНК і аудіоадаптацій працювала команда агенції VP Production. Спільно з дослідницькою лабораторією ПУМБ вони провели тестування аудіо-ДНК і звуків сповіщень безпосередньо на цільовій аудиторії за спеціально розробленою методикою.

Створені звуки та музика не лише звучать у єдиній концепції, вони транслюють аудиторії сенс бренду та прогнозовано викликають необхідні асоціації, що підтверджено тестуваннями. Саме це відрізняє аудіо бренд від звукової айдентики та виділяє ПУМБ Online серед конкурентів.

Наразі жоден із гравців українського ринку мобільного банкінгу не має подібного системного підходу до використання аудіо. Серед 10 проаналізованих конкурентів ПУМБ Online менш ніж у половини є хоча б окремі продумані елементи звукової айдентики: бренд войс, аудіо логотип або звуки застосунку.

Звісно, це лише початок використання системного підходу до аудіальної комунікації з аудиторією, але користувачі ПУМБ Online вже можуть отримати більш емоційно продуманий і цілісний клієнтський досвід.

Аудіобрендинг як дисципліна існує у світі лише 30 років. Він поширений здебільшого на Заході та серед яскравих його представників звучання Intel, Apple, McDonald’s, Ліга Чемпіонів УЄФА, Mastercard, Coca-Cola, SNCF (французький аналог Укрзалізниці).

VP Production має намір додати Україну на світову мапу аудіо брендів.

Терміни:

Аудіо бренд — система музики і звуків, яка транслює сенс бренду в кожній його точці контакту з аудиторією.

Аудіобрендинг — процес створення й управління системою музики і звуків, яка транслює сенс бренду в кожній його точці контакту з аудиторією. Також відомий як звуковий, акустичний і музичний брендинг. Така ж важлива частина брендингу, як і створення фірмового стилю. Тільки тут головні інструменти — музика, звуки й голос.

Аудіальна концепція — документ, який містить позиціонування бренду, список його аудіальних точок контакту з аудиторією, а також ідеї про те, як передати конкретне повідомлення бренду і виконати необхідні завдання за допомогою аудіо.

Аудіо-ДНК — центральний елемент кожного аудіо бренда. Аудіо «колаж» або короткий повноцінний трек, який втілює обіцянку, цінності та індивідуальність бренду в аудіальній формі, а також визначає, як будуть звучати всі точки контакту бренду з аудиторією. Він визначає музичну «лексику» бренду: інструменти, гармонії, темп, ритмічні малюнки, тембр звуку, голосу тощо.

Аудіоадаптаціі — музичні чи звукові фрагменти, які створюються на основі аудіо-ДНК і розробляються з урахуванням специфічних потреб кожної точки контакту бренду з аудиторією.

Звукова айдентика — сукупність звукових вражень, які створює бренд або продукт. Вона має бути як мінімум послідовною і як максимум передавати бажаний сенс, обіцянку й цінності.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода