Аудит сайту

Будь-яке SEO-просування веб-ресурсу починається з його аудиту. Без нього (аудиту) ви не зможете розробити стратегію щодо поліпшення стану сайту, проаналізувати конкурентів і оцінити потенційний обсяг роботи. Тому seo-аудит є технічно обов'язковою процедурою, з якої починається подальше просування вашого сайту.

Коментарі 824

Що таке аудит сайту і для чого він потрібен?

Якщо раніше вам доводилося замислюватися над тим, щоб почати просування свого сайту, то ви напевно чули про те, що починається воно саме з аудиту.

З його допомогою проводиться аналіз сайту, за допомогою якого виявляються внутрішні і зовнішні помилки і перевірка їх на відповідність до встановленого пошуковими системами вимогам.

Проведення технічного seo-аудиту дозволяє оцінити загальний стан сайту, кількість трафіку, порівняти отримані дані з конкурентами і запланувати роботи.

Кому слід проводити аудит сайту?

Аудит рекомендується проводити всім власникам сайтів незалежно від того, який у вас сайт. Періодичні перевірки дозволять вам виявити проблеми на стадії їх зародження. Це рівносильно прийому до лікаря - краще йти відразу, ніж "тягнути кота за хвіст".

Ми дотримуємося думки, що перевірок раз в півроку буде більш ніж достатньо. Завдяки таким перевіркам ви також зможете оцінити ефективність проведених робіт.

Проте процес аудиту не такий простий, як може здатися. Щось можна перевірити безкоштовно, а для чогось потрібен потужний професійний інструмент.

Що ви отримуєте після проведення аудиту?

  • Список помилок підлягають виправленню;
  • оцінку якості контенту;
  • порівняння структури свого сайту зі структурою конкурентів з топа пошукової видачі.

На основі отриманої інформації ви можете розробити стратегію з просування свого сайту.

Види аудиту сайту

Аудит сайту можна розділити на 5 основних видів:

  • технічний;
  • внутрішній;
  • зовнішній;
  • Аналіз конкурентів;
  • Аналіз юзабіліті сайту.

Технічний аудит покаже, наскільки коректно / швидко працює ваш сайт: чи немає помилок в коді, непотрібних скриптів, неправильних тегів, битих посилань і т.д. З цього починається будь-яка перевірка.

Внутрішній аудит дозволить оцінити якість контенту. Без хорошого наповнення сайту забудьте про хороше ранжируванні.

Зовнішній аудит дасть вам інформацію про те, як часто і де згадується ваш сайт, його PageRank і в цілому те, як він сприймається Інтернетом.

Завдяки аналізу конкурентів ви зможете зібрати семантику і рухатися в тому напрямку, де точно є трафік.

Юзабіліті - "темна конячка" всього забігу по просуванню. Багато хто не надають цьому значення. Сучасні технології штучного інтелекту, найпотужніші алгоритми - все це дозволяє пошуковому роботу визначати, наскільки ваш сайт корисний і зручний для рядового користувача. Крім роботів, існують ще й спеціальні люди - асесори. Він вручну перевіряють ваш сайт на вищезгадані критерії.

Замовити аудит сайту

Замовити безкоштовний аудит сайту ви можете, заповнивши спеціальну форму на сайті компанії Rank Architects. Його результати допоможуть збудувати стратегію щодо виправлення помилок на веб-сторінці для її подальшого просування.

Обговорити з іншими читачами:
Погода