AUTO.RIA створив платформу для донатів на авто для ЗСУ

Український маркетплейс AUTO.RIA запускає фандрейзинговий проєкт «Авто для ЗСУ».

Коментарі 732

В межах ініціативи команда продукту створила платформу для збору коштів на автомобілі для потреб Збройних сил України. Долучитися до збору можуть усі охочі.

«Авто для ЗСУ» – фандрейзингова ініціатива AUTO.RIA, створена у партнерстві із благодійним фондом «Південь України». Збір донатів проходитиме на платформі на кожне авто окремо: як тільки необхідну суму буде зібрано, одразу відкриватиметься новий. За процесом збору можна буде слідкувати прямо на сайті. 

Проєкт «Авто для ЗСУ» збиратиме та оброблятиме офіційні заявки на автомобілі від Збройних сил України, які надходитимуть до благодійного фонду «Південь України». Крім того, за наявності офіційного запиту, можна самостійно направити заявку на сайті проєкту для подальшого розгляду. 

Наразі на платформі проходить збір на пікап до танкового батальйону у Бахмут. Ціль – зібрати 270 000 грн. Наступними на черзі є такі авто: пікап для спецпризначенців у Бахмут, кросовер та пікап для спецпризначенців у Херсон. 

Після завершення збору, необхідний автомобіль буде придбано та передано до благодійного фонду «Південь України» для подальшої передачі за призначенням. Усі податки із суми компанія RIA.com покриватиме самостійно, а 100% коштів йтимуть на придбання авто. 

Аби долучитися до збору, варто перейти за посиланням чи обрати відповідний розділ на AUTO.RIA.

«Авто на фронті – невід’ємний інструмент у боротьбі із окупантом. Кожен день наші військові потребують нові машини. Аби прискорити процес збору коштів та швидше закрити потребу у авто, ми вирішили створити окрему платформу, що акумулюватиме ці процеси. Кожен день сайтом і додатком AUTO.RIA користуються тисячі українців. Тож сподіваємось, що разом із нашими користувачами та усіма охочими ми зможемо оперативно закривати такі збори і тим самим наближати перемогу України», – коментує Сергій Молдаховський, маркетинг-директор та член правління компанії RIA.com.

​За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода