Аватар METRO

До виходу в український прокат довгоочікуваної другої частини фільму про пригоди на Пандорі, METRO та digital-агенція Moko оновили аватари для соціальних мереж за допомогою штучного інтелекту.

Коментарі 1150

У дні прем’єри, сторінки в Instagram та Facebook зустрічали підписників яскравими та неймовірними аватарками, які зачаровували своєю фантастичністю.

Використання штучного інтелекту в креативній сфері – це тренд, що набуває все більшої популярності. Нейромережа може генерувати зображення, відео та навіть озвучку роликів.

У цьому кейсі поєднались технології, ситуативність та іронія: оновити аватар під «тут могла би бути назва фільму, співзвучна з назвою фото акаунту». METRO використовує цей підхід не вперше. У листопаді вийшов каталог зі спеціальними пропозиціями, віжуали для якого також створили з використанням штучного інтелекту. Замість звичних макетів обкладинки та рубрик — фантазійні зображення. 

Технологію генерації віжуалів штучним інтелектом використали також для серії сторіз в Instagram офіційної сторінки METRO Україна. Щоб зацікавити підписників інтерактивом, запропонували пошукати товари на зображеннях Пандори, генерованих нейромережою.

Гра складалася з трьох сторіз, на кожному з яких були приховані продукти з новорічного каталогу METRO. Наприкінці, учасники отримували результат залежно від кількості правильних відповідей.

METRO З Україною, для Українців!

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода