Доставимо вчасно! Нова рекламна кампанія від Алло

Усі ми пам’ятаємо нестерпне відчуття болю, коли доставка довгоочікуваного замовлення запізнюється. Цього року АЛЛО вирішили покласти цьому відчуттю край, тож відтепер за кожне запізнення доставки товару в магазин АЛЛО ви отримаєте АЛЛО Гроші — і це справді унікальна фішка

Коментарі 1289
Однак не розраховуйте, щоце постійно траплятиметься, адже доставка АЛЛО вирізняється своєюпунктуальністю. І саме про неї — сюжет нового ролику!
 video

У ролику TABASCO, знятому розумним продакшеном Clever Films, кур’єр АЛЛО з товаром стикається з десятками спокус: безкоштовні білети до Барси, милі цуценята та гігантська приставка ніби навмисно намагаються відволікти його увагу від основної цілі. Але він знаходить у собі сили та встигає в назначений час! Ось на такі жертви він пішов, аби замовлення мрії швидше опинилося у ваших люблячих руцях.

Ігор Смірнов, директор із логістики, АЛЛО:

«Звичайно, очікування доставки гарячої піци, свіжого круасану не зрівняється з очікуванням доставки електросамоката чи планшета, але ми так не думаємо. Тому беремо на себе зобов'язання доставляти "свіжим" та "гарячим" і виконувати обіцяні строки. Або платити гроші, АЛЛО Гроші».

Олег Завгородній, Associate Creative Director, TABASCO:

«Наш кур'єр — ідеальний персонаж. Чоловіки йому співчувають з погляду  чоловічої солідарності, а жінкам він подобається, бо не піддається спокусам. Що тут казати, всі, хто працював над роликом, неодноразово спокушалися — але, на щастя, героїчно пройшли це випробування і зробили якісний продукт».

Детальні умови акції можна дізнатися за лінком .

А поки вангуємо: ви будете сподіватися, що кур'єр хай зовсім трішки, але запізниться наступного разу.

За матеріалаи прес-релізу.

Обговорити з іншими читачами:
Погода