АВК та AdShot Creative зашоколадили свята під Jingle Bells на бандурі

АВК та креативна агенція AdShot Creative створили анімаційну магію та закликали всіх зашоколадити свята разом із гуртом «Шпилясті Кобзарі».

Коментарі 1639
Чи можливе свято без шоколадних цукерок, новорічної ялинки та світового хіта Jingle Bells? Чимало хто знає про чарівну найріднішу українцям версію Jingle Bells авторського виконання унікального гурту бандуристів-віртуозів «Шпилясті Кобзарі»!  Згадайте та надихайтеся, бо вже «Дзвоники дзвенять»! 

Аби нагадати та зачарувати особливим автентичним українським звучанням новорічні свята компанія АВК та креативна агенція AdShot Creative створили анімаційну магію та закликали всіх зашоколадити свята разом із гуртом «Шпилясті Кобзарі»! Підтримуємо українську музику у період карантину на проведення концертних заходів. Адже українські таланти – це майбутнє нації! І нехай справжня музика частіше лунає, створюючи особливу магію свята та віру в краще!

Легендарна різдвяна композиція «Дзвоники дзвенять» до вашої медіатеки: 
 video

Свого часу переспів «Шпилястими кобзарями» Jingle Bells українською мовою зібрав у мережі майже п’ять мільйонів переглядів. В телевізійній версії ролика від АВК – не лише синергія беззаперечних атрибутів свята, шоколадних цукерок та музики, а й акцент на українському корінні, збереженні цінностей культурного надбання – звуків українських інструментів, які крізь віки завжди звучатимуть по-сучасному!

 video
За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода