Автор «Масяні» Олег Куваєв віддав свій серіал українцям

Вся «Масяня» та її серія про війну виходить на OLL.TV у вільному доступі

Коментарі 3237

 Ми стільки років дивилися «Масяню», сміялися разом із нею, перекидалися її фразочками, впізнавали себе в її смішних історіях – і тут весела пофігістка із Санкт-Петербурга заговорила про війну в Україні!  Прямо, без варіантів, різночитань і навіть із фінальним самогубством путіна.  Напевно, ніхто не очікував такого повороту комедійного мультсеріалу.  А те, що серію «Вакідзаші» заборонять у Росії – було зрозуміло відразу.

Українська платформа OLL.TV зв'язалася з автором «Масяні» Олегом Куваєвим, і в результаті українці можуть побачити всі 7 сезонів знаменитого мультсеріалу, включаючи серію про війну, у вільному доступі на OLL.TV.

 Олег Куваєв: «Для України - що завгодно!»

 - Ми всі подивилися вашу серію про війну в Україні – люди пересилають її одне одному.  Це була швидка реакція з вашого боку.  Що для вас було найважливіше в цьому?

Я розпочинав цю серію чотири рази.  Але ситуація на кордоні кілька разів змінювалася і була незрозумілою.  Ніхто не вірив, що путін зважиться на злочин.  Тому я починав мультфільм про шантаж, мульт про страх і мульт про ідіотизм погроз.  Але ситуація змінювалася і доводилося кидати розпочате та повністю починати заново.  Особливо після 24 лютого.  Найголовніше було знайти хоч один позитивний кінець для такого мультфільму.  Так народилася серія з харакірі.  Нічого кращого російський фюрер зараз зробити не може.

 - Ви говорили, що робили цю серію в шоці від повідомлень у Телеграмі – це допомагало сценарію чи заважало?

 Дуже важко робити веселі мультфільми, коли йде жорстока війна.  Працювати було дуже важко.  Але якщо я цим мультфільмом вправив мізки хоча б десятку мілітаристів і реваншистів - то вже добре.

 -  Зараз українці переглядатимуть усі серії «Масяні» на OLL.TV – ви одразу погодилися на публікацію циклу на українській платформі?

 Так, звісно.  Для мене Україна -  така сама батьківщина як і Петербург.  У мене там є і родичі, і повно друзів.  Я там провів більшу частину дитинства.  Для України - що завгодно!

 - Чи плануєте ще серії про Україну?

 Так.  Вивчаю українську мову.

 Чекаємо на нові серії!  Все буде Україна!

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода