Бігом допомагай планеті!

Креативне агентство TABASCO розробило неймінг та віжуал для антисміттєвого забігу No Waste Run

Коментарі 1263

У Всеукраїнський день довкілля, 15 травня, завдяки благодійному забігу збиратимуть кошти на будівництво інноваційного культурного об’єкта «України Без Сміття», що популяризуватиме культуру сортування відходів.

Музей відходів і сортування, майданчик для «безпластикового» фермерського ринку, а також простір просто неба для арт-заходів, — «Україна Без Сміття» планує збудувати зразковий об’єкт, що остаточно змінить уявлення про сміття.

Організатори забігу — фандрейзингова платформа Kind Challenge та соціальний стартап «Україна Без Сміття» — хочуть зібрати 1 500 000 грн, встановивши цим справжній рекорд бігового фандрейзингу.

Бігуном-благодійником може стати кожен охочий, незалежно від місця проживання — для цього треба виконати всі умови забігу. Пробігти символічні 2,5 км чи 10 км можна на ВДНГ або в будь-якій іншій точці світу, самостійно або з командою.

Усім учасникам, які виконають умови забігу, організатори обіцяють особливі нагороди — медаль із переробленого пластику, а також призи від партнерів забігу. А ще у бігунів безкоштовно прийматимуть відсортовані відходи на переробку.

No Waste Run реалізовуватиметься за фінансової підтримки компаній, які вболівають за формування нової сортувальної культури: Укргазбанк і Danone. Слоган і віжуал екозабігу розробив креативний партнер — незалежне рекламне агентство TABASCO.

Як зареєструватися та взяти участь у забігу?

  1. Безкоштовно зареєструватися на платформі kindchallenge.net і створити свій профіль. Серед благодійних фондів обрати — «Україна Без Сміття», а серед переліку забігів – No Waste Run 2021 – 17.04.

  2. Зробити благодійний внесок. Переказати на власну кампанію будь-яку суму від 500 грн. Цей благодійний внесок і є реєстраційним збором на забіг.

  3. Розповісти друзям про ініціативу у соцмережах, збирати більше коштів для УБС та готуватися до забігу на 2, 5 або 10 км.

  4. 15 травня прийти на ВДНГ, пробігти обрану дистанцію та отримати медаль із переробленого пластику або ж пробігти свою дистанцію з будь-якої точки та отримати медаль поштою!

Вікторія Енкіна, директорка креативного агентства TABASCO:

«Благодійний забіг – це ініціатива, до якої може долучитися кожен, хто вболіває за формування нової сортувальної культури в Україні. Саме цей меседж ми заклали у слоган та віжуал, які створили спеціально для екоподії. Сортуємо сміття та готуємося 15 травня бігом допомагати планеті. Приєднуйтесь!».

Євгенія Аратовська, голова «України Без Сміття»:

«Ми в УБС переконані в тому, що сміття не існує. Сміття зникає, коли ми про нього піклуємося і ретельно сортуємо. Ми щодня викидаємо в смітник цінні ресурси: скло, пластики, метали чи папір. Наш культурний об’єкт на ВДНГ стане справжнім порталом у інший світ, в якому не існує сміття, а є лише цінні вторинні матеріали, що можуть знову стати корисними речами. Час змінювати стереотипне уявлення в суспільстві про те, що відходи — це щось брудне і неприємне. Забіг — чудовий старт для нашої фандрейзингової кампанії по збору коштів на будівництво».

Таня Гриньова, засновиця платформи Kind Challenge:

«Наші забіги відрізняються від інших благодійною складовою: кожен учасник обов’язково робить свій благодійний внесок або збирає кошти на добру справу серед друзів та команди. Таким чином ми додаємо сенсу бігу та даємо шанс стати корисним для суспільства. На No Waste Run ми маємо мету зібрати 3000 учасників та 1 500 000 грн для побудови сміттєпереробної станції.

Важливий нюанс: великі забіги – багато відходів. Після марафонів уздовж маршрутів часто залишаються купи сміття, які навряд чи потрапляють на переробку. Ми ж хочемо показати, що можна влаштовувати забіги «без відходів», і що такі забіги – дієвий спосіб формування антисміттєвої культури і фінансової підтримки соціальних ініціатив, які захищають довкілля від забруднення».

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода