Бікерстафф.420 разом з Альфа-Банком Україна створили екологічно свідомі календарі

Креативна агенція bickerstaff.1965 придумала для Альфа-Банку Україна апсайклінг проєкт “Старий Новий Календар 2021”. Знайшли старі календарі, що ідентичні 2021, і подарували їх замість нових.

Коментарі 7252

“Не робити календарі” — означає не друкувати нові, а знайти старі, які день у день співпадають з 2021. Річ у тім, що роки повторюються з певною послідовністю. І 1965, 1971, 1982, 1993, 1999, 2010 — прямо-таки ідентичні 2021.

Команда Альфи відкрита до нестандартних рішень, тому дала добро на реалізацію ідеї, як тільки її почула. Бікерстафф розповідають, що для реалізації ідеї подзвонили майже в усі типографії, різним вусатим колекціонерам, прошерстили Інтернет, протоптали Петрівку (відома київська барахолка) і знайшли 2112 вінтажних календарів неймовірної краси. Подяка прекрасним календарним шукачам — Юлі та Христосу.

Кожен календарик загорнули в червону апсайклінг-стрічку: надруковану на непотрібному папері (в народі “обратка”), який збирали у всьому центральному офісі банку. А червону печатку на самі календарі нанесли шовкотрафаретним способом у світлій майстерні Printostan.

Календарі роз’їхались по всій Україні до друзів Альфи, і потримати їх у руках зможуть лише вони. Але для нас з вами креативники відсканували повну колекцію календарів і розмістили на сайті.

Гроші, які Альфа-Банк Україна не витратив на виготовлення нових подарункових календарів, банк перерахував на підтримку Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова (Подяка БФ “Твоя опора”).

Виходить, старі календарі про дерева подумали, людям допомогли, ще й культурну спадщину оцифрували. 2021, якщо ти нас чуєш, — заходь. Тепер можна!

 video
За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода