«Біосфера» запустила новий продукт – вологі рушники

Перша благодійна партія повністю передана ЗСУ та Укрзалізниці

Коментарі 1607

Корпорація «Біосфера» за умов воєнного часу розробила і запустила новий продукт - вологі рушники для підтримки особистої гігієни «Чиста перемога». Перші 11 000 упаковок передано на потреби ЗСУ та працівників Укрзалізниці. Та ще 7 000 упаковок відправлено волонтерам, для подальшої роздачі у «гарячих» точках країни.

Рушники створені спеціально для використання в екстремальних умовах за відсутності постійного доступу до води. Технологи корпорації розробили структуру полотна та склад просочення з антибактеріальними властивостями, щоб не тільки очищати шкіру, а й дезінфікувати її, сприяти загоєнню ран.

«Дотримання особистої гігієни є одним із чинників, який безпосередньо впливає на стан здоров’я та боєздатність нашого військовослужбовця. І ми дуже вдячні «Біосфері» за підтримку та створення нового корисного продукту, який вирішує це питання. Лише спільними зусиллями та підтримкою партнерів, – ми захистимо Україну та здобудемо Перемогу!», - прокоментував передачу продукції прес-офіцер Десантно-штурмових військ Збройних сил України Валентин Шевченко.

«Ми вдячні друзям залізниці, які продовжують допомагати нам максимально безпечно евакуювати українців з зони проведення бойових дій. Вологі рушники «Біосфери» поповнять обов’язкові базові гігієнічні набори наших евакуаційних поїздів та надійдуть до залізничних бомбосховищ», - зазначив керівник з комунікацій та маркетингу пасажирського напрямку Укрзалізниці Олександр Шевченко.

На початку 2022 року «Біосфера» запустила перше в Україні виробництво нетканого полотна, яке сьогодні є основою для рушників «Чиста перемога». Продукт вже можна знайти на онлайн-майданчику sfera.ua, для волонтерів корпорація передбачила спеціальну знижку, яку можна отримати відправивши запит на [email protected]

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода