Badass-маскот для болгарсько-румунського банку від Grape

Grape створили бренд-героя єдинорога з характером для TBI Bank.

Коментарі 1178

TBI Bank – це болгарсько-румунський банк із штаб-квартирою у Софії. Окрім цих країн вони надають фінансові послуги у Німеччині, Швеції та Польщі.

У TBI Bank з’явилась амбітна мета стати цифровим банком із широким спектром онлайн-рішень для фінансування споживачів і кредитування МСБ.

А для цього, окрім створення відповідних банківських продуктів, потрібно було ще й оновити комунікацію — зробити її більш людяною і простою, щоб привернути увагу нової, молодшої аудиторії.  Тож було вирішено створити маскота-єдинорога, який виведе банк на новий рівень комунікації.

Чому саме єдиноріг? Тому що він — уособлення свободи, магії, життя і радості. У ньому сконцентрувались швидкість, унікальність і сміливість — саме ті якості, які прагне розвивати і вдосконалювати в собі TBI Bank.

 video

Так з’явився Tibi. Єдиноріг, який надзвичайно підкований у технологіях і досить добре розуміється на банківській справі.

Він не боїться казати, що знає бізнес краще, ніж великі хлопці з головного поверху. Він не шукає чиєїсь любові і не намагається комусь сподобатись.

 video

Він такий, який він є: чесний, відкритий, веселий, іноді твердий та іронічний. Його можна любити, а можна терпіти. Хоча ні, як його можна не любити:)

Такий собі єдиноріг з народу, який спілкується з клієнтами простою людською мовою, а не мовою кредитних ставок і бюрократії.

Для Tibi ми розробили простий і зрозумілий тон оф войс і гайд для комунікації з різними ЦА — командою і клієнтами TBI Bank — у різних каналах. 

Команда:

Grape
CEO — Юрій Гладкий
Account Director — Ольга Бояндіна
Senior Account Manager — Марина Мартинова
Account Manager — Діана Бутешова
Strategy Director — Олена Головатюк
Strategyst — Олександра Терещенко
Сreative Director — Олексій Максименко
Senior Creator — Наташа Цвєткова
Creator — Олександр Малик
Сreative Group Head — Іван Голуб
Art Director — Аліса Меженська
Designer — Ольга Перепад’я
Designer — Ігор Ганевський
Designer — Арман Енокян
Motion Designer — Андрій Любчик

TBI Bank
Marketing and Communications Manager  — Viktor N. Yankulov
Chief Marketing Officer — Karolina Sofronieva

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода