Banda створила брендінг сервісу фішбукінгу Seadora

Seadora — сервіс, що любить море і привозить тобі рибку вже за три дні після вилову. Banda теж любить море, тому зробили для Seadora брендінг, щоб сервіс став помітним навіть при найшвидшому скролі.

Коментарі 1839
Свіжу рибу беруть в магазині чи… в іншому магазині. І не знають, що до цих прилавків риба їде до опупєнія довго. Десь два тижні. Хм… А вона точно свіжа? Неточно. Точно тільки, що непродану рибу потім викидають на смітник. А це 40 млн тонн нещасних плавничків щороку! І це до опупєнія багато! Так подумали ми і Seadora. Сайт, з яким в океані — ніяких ноу вейст, а на столі — тільки найсвіжіша рибка. Тут букаєш “сіфуд” онлайн. Рибалки з різних країн все ловлять. Скільки забукали — і ні ікринкою більше. А Seadora привозить твій букінг вже за три дні. Тобто ти і свіженьке жуєш, і світ рятуєш. Звучить до форелі круто. Але в морі новин, прикольних фоточок та хайпових постів в соцмережах Seadora мало хто помічав. А значить, потрібен брендінг. Щоб сервіс впізнавали при найшвидшому скролі.
 video
Щоб зрозуміти любителей «сіфуд» і розробити максимально близьку для них айдентику, ми вивчили рибний світ краще за Ів Кусто. І зрозуміли, що наша задача набагато глибша, ніж просто замінити лого. Хоча це ми, звичайно, теж зробили.
Але головне, ми мали переконати людей при здоровому глузді, що купувати свіжу рибу тепер треба не в магазині, а в смартфоні. І впоратися з цим міг лише… Которусалка. Чуві, що нехило знається на рибі, дружить з рибалками по всьому світу і обожнює океан. В нього свій котохарактер і свої принципи. А його пухлій мордочці довіряєш більше, ніж усім базікаючим продавцям за прилавками.
Здавалося б, робота зроблена. Але ми ще разок подивились на мордашку Которусалки, на оновлений логотип — і зрозуміли, що цей фірмовий стиль може працювати усюди. Хоч на суші, хоч у морі, хоч у коротесеньких сторіс.
Banda agency

Creative Director — Макс Борiтко
Designer — Даня Нестеревич
Senior Designer — Вiктор Лондон
Copywriter — Даша Чиркова
Copywriter — Марина Василенко
Junior Art Director — Маша Булгакова
Senior Account Manager — Дарина Гаврилова

Seadora

CMO — Сергiй Дiдковський
Co-Founder & COO — Юрiй Уханов
Founder — Андрiй Дрогобицький

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода