Банк Естонії запустив в обіг монету євро, присвячену Україні

Банк Естонії (Eesti Pank) запустив в обіг через банки та торгові точки два мільйони монет номіналом два євро, присвячених Україні.

Коментарі 921
Про це повідомляє пресслужба Банку Естонії.

Крім того, що монета перебуватиме в обігу, її також можна придбати на пам'ятній листівці за благодійний внесок – отримані від продажу кошти підуть на підтримку "боротьби українців за свободу", зазначає Банк. Зокрема, перша пожертва в розмірі 350 тисяч євро вже надійшла до естонського регулятора.

"Присвячена Україні монета номіналом у два євро відсьогодні почне надходити до людей по всій Естонії та в інших країнах Європи через магазини", – додав очільник Банку Естонії Мадіс Мюллер. За його словами, регулятор прагнув випустити її цьогоріч насамперед для того, щоб оперативно надати фінансову підтримку Нацбанку України.

На монеті номіналом два євро, присвяченій Україн, викарбувано напис "Слава Україні" та зображено дівчину, яка захищає птаха у своїй руці, а також – колосок пшениці. Дизайн монети розробила харків’янка Дар’я Тітова, яка навчається в Естонській академії мистецтв.

Всього Монетний двір Фінляндії викарбував 2 мільйони монет.

За матеріалами https://www.epravda.com.ua/
Обговорити з іншими читачами:
Погода