Баскетбол на баржі і гелікоптерному майданчику: тест товарів Decathlon та доставки дроном

Французька мережа спортивних магазинів Decathlon вирішила зазирнути в майбутнє (і схоже дуже недалеке) і перевірити, чи можлива доставка дроном, а також довести, що з допомогою товарів Decathlon можна швидко створити спортивний майданчик практично в будь-якому місці.

Коментарі 1508

Для цього Decathlon спільно з українською баскетбольною шоу-командою "Герої Майданчиків" вирішили протестувати незвичайні локації для гри. Хлопці на чолі з одним з найтитулованіших данкерів світу Дмитром Кривенком показали неймовірні трюки і кидки на баржі посеред води під Києвом, а потім зіграли в баскетбол 2 на 2 на гелікоптерному майданчику в центрі столиці. 

 video

Власне м'яч для гри на гелікоптерний майданчик в тестовому форматі спробували доставити з допомогою дрона. Після експерименту у компанії відзначили, що це непросте завдання через відстані, що виходять за межі традиційного дистанційного керування, а також невеликої вантажопідйомності дрона. Однак французька мережа в своїй діяльності прагне слідувати інноваціям і не відкидає ідею повноцінної доставки дроном в майбутньому.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода