Батьки дітей, що перемогли рак, запустили благодійний онлайн-флешмоб #разомзтатом

Батьки підопічних Благодійного фонду «Запорука», що опікується онкохворими дітьми, запустили масштабний благодійний флешмоб #разомзтатом. Онлайн-кампанія, приурочена до Міжнародного дня батька, що відбудеться 21 червня.

Коментарі 1600

В своїх постах у фейсбук та інстаграм татусі розповідають про власну історію батьківства, відносини зі своїми дітьми та про те, як разом йшли до перемоги й як змінилось їх життя після перемоги над дитячою онкологією.

Мета флешмобу #разомзтатом - допомогти Благодійному фонду «Запорука» зібрати необхідну суму на проект Центр «Дача» - затишний будинок для онкохворих дітей, де вони зможуть безкоштовно проживати у період лікування разом з татом та мамою, неподалік Інституту раку. Новий будинок дозволить з комфортом розмістити відразу 15 сімей.

До онлайн-акції долучаються відомі й просто небайдужі українці. В мережі вже можна почитати історії Тоні Матвієнко, Арсена Мірзояна, Олени Мозгової. Своє бажання підтримати ініціативу також висловила співачка Альоша, телеведучий Влад Волошин та багато інших.

««Дача» існує уже 10 років, і за цей час стала домом для понад 1000 сімей. Проте цей дім – орендований і спроможний прийняти лише шість родин. Решта, а їх в рази більше, залишається на вулиці: у гуртожитках, у пансіонатах, без можливості жити усією родиною або приймати рідних, чия підтримка є такою необхідною у складні часи. Часто відірваними від родин стають саме тати, і герої цього флешмобу на власному прикладі показують, що може бути інакше. Хвороба не повинна розривати родину на частини, треба створювати простори, де сім’я була б у цей період разом. Важливо, щоб це був дім – хай навіть і тимчасовий. Тож рік тому ми розпочали будівництво центру «Дача», який зможе прийняти 15 родин одночасно – всіх, хто цього потребує. Цей проект був би неможливий без підтримки тисяч і тисяч добродіїв. Долучайтеся і ви!» - говорить Президентка Благодійного фонду «Запорука» Наталія Оніпко.

Долучитися до благодійного флешмобу та тим самим підтримати реалізацію проекту з будівництва унікального для України Центру для онкохворих дітей «Дача» може кожен.

Для участі необхідно:

  • зробити пост у фейсбук чи інстаграм (текст, фото чи 1 хв. відео) з хештегом #разомзтатом у якому розповісти про те, як ви проводите свій час разом та чого навчились один від одного.
  • розповісти у своєму пості про можливість зробити благодійний внесок  за посиланням: cutt.ly/0yMuWyN на проект @Центр ДАЧА, де онкохворі діти зможуть безкоштовно проживати разом з батьками у період лікування
  • передати естафету флешмобу, відмітивши у пості трьох знайомих татусів або просто друзів.

Крім того, просто зараз, можна зробити будь-яку пожертву на будівництво Центру «Дача» за посиланням: cutt.ly/0yMuWyN.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода