BBDO Ukraine і Київський вітамінний завод вирушили в середньовіччя

Люди вірять, що пити вітаміни треба в сезони, коли здоров’я вразливе. Нікому не спаде на думку закидатися вітамінами, коли надворі сонце, а в саду й на городі повно фруктів та овочів

Коментарі 1760

Київський вітамінний завод, один з найбільших українських виробників безрецептурних препаратів і БАДів, вирішив розповісти про те, що варто пити вітаміни «Квадевіт» цілий рік, а не тільки протягом певного сезону. Бо вживання вітамінів і мікроелементів насправді відчутно не відразу, помітний ефект настає тільки з накопиченням потрібної кількості цих речовин в організмі. А отже, і пити їх треба регулярно, а не два рази на рік. Адже нестача вітамінів — причина багатьох захворювань, зокрема сезонних.

 video

Уперше вітамін у кристалічній формі було виділено трохи більше ніж 100 років тому, 1911-го. Не секрет (хоча про це мало хто знає), що середня тривалість життя на Землі неухильно зростає саме завдяки розвитку фармацевтичної галузі. А якби ми досі черпали вітаміни із сонця, селери й кореня ялиці, то криза середнього віку з бажанням кинути роботу й виїхати на Балі наставала б у деяких людей у 12 років. Однак ми припустили, що, прагнучи продовжити своє життя та зміцнити здоров’я, люди все ж знаходили альтернативні способи отримати вітаміни з природних ресурсів.

Так з’явилася довітамінна ера, наповнена абсурдними комедійними історіями, у які потрапляють герої, бажаючи здобути енергію, міцне здоров’я чи підстрахувати свою пам’ять.

Ми вирушили в минуле, узяли з собою знімальну групу, провізію, теплий одяг і, звичайно ж, вітаміни, бо хто його знає, що там у минулому було з вітамінами. Звіт про подорож і ліг в основу ролика.

За матеріалами прес-релізу.

Обговорити з іншими читачами:
Погода