BBDO Ukraine придумали для ПриватБанку та Visa нові купюри

ПриватБанк – перший у світі банк, який створив для своїх користувачів можливість міняти обкладинку своєї картки в додатку. Це називається Digital Skin.

Коментарі 2256
Зазвичай Digital Skin відповідає фізичній картці. Але в додатку Privat24 можна вибрати свій дизайн.

У креативному агентстві BBDO Ukraine, яке обслуговує Visa, розповіли, як прийшли до ідеї нових купюр.

Senior Account Manager, BBDO Ukraine, Настя Бежевець: 
До нас звернулась Visa із завданням придумати нову серію діджитал-скінів для ПриватБанку. Ми поспілкувались з ПриватБанком. Зрозуміли, що треба щось хайпове, нестокове, життєве. Один з напрямів дизайну в додатку – патріотична тематика. ПриватБанк повідомив, що саме такі скіни – у топі скачування. 

В агентстві вибрали 2 основні напрямки: типові міські мотиви (асфальт, голуби, хрущовки та под.) і відомі в Україні особистості.

Коли команда почала працювати з особистостями, заговорили про тих, кого всі знають – Тарас Шевченко, Леся Українка... На ілюстраціях з'явились сучасні атрибути: селфі-палиця, навушники, шапка.

Потім креативники зрозуміли, що використали в дизайні людей, які зображені на купюрах гривень. Так виникла ідея зробити фон (як на купюрі), щоб впізнаваність була ще вищою.

Настя: Ми прийшли навіть до більшого: нові електронні гроші замінюють старі (паперові). Ось вони – модні, круті, зручні. Користуйся.

Новий дизайн обкладинок карт Visa зі знаменитими українцями вже доступний в додатку Privat24.
За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода