Be brave like Ukraine: на Хрещатику встановили вітрину сміливості

"Кожен українець - обличчя сміливості": кампанія патріотичного мерчу Bravery на вітрині Всі.Свої".

Коментарі 798

Be Brave, що з англійської перекладається, як "будь сміливим", - це напис, який став слоганом єдності українців та закликом для іноземців підтримувати нашу країну. Напис "Be brave like Ukraine" майорів на тайм сквер у Нью-Йорку, встиг облетіти багато країн та стати символом сміливості та віри у перемогу.

У вересні 2022 року Bravery та майданчик Made with Bravery розробили колекцію патріотичного мерчу з ідеєю “Будь сміливим”.

А вже у березні цього року запропонували спільно з магазином Всі.Свої реалізувати кампанію "Кожен українець - обличчя сміливості". Головна ідея кампанії - показати, що хоробрість проявляється у різних видах діяльності і кожен українець робить свій внесок, який наближає перемогу України.

Кожен, хто відвідав магазин Всі.Свої, приміряв або придбав мерч Сміливості, мав шанс потрапити на вітрину та стати обличчям кампанії. Потрібно було лише зробити фото в одязі та розмістити його в Instagram, позначивши сторінки розробників колекції - @brave.ua та @madewithbravery.official.

Світлини, що представлені зараз на вітрині - це 9 історій, що ілюструють головний меседж кампаній. Ми змогли зв'язатись з людьми, які потрапили на вітрину та дізналися багато цікавого про їхні долі та досягнення. Серед них: Ольга Белицька, засновниця громадської організації “Б'юті волонтери”, яка подарувала красу жителям окупованих міст - Оля разом зі своєю командою відвідує міста, що були окуповані, та безкоштовно надає послуги краси місцевим мешканцям. Марія Шамедько - закохана у вишивку та її красу, створила власний бренд вишиванок ручної роботи та зібрала безпрецедентну мережу вишивальниць по всій країні. Особливою гордістю Марії є те, що її вишиванку носить Головнокомандувач ЗСУ - Валерій Залужний. Вікторія Мельник, смілива мама, яка народила свою доньку під час війни та виховує її з неймовірною мужністю та любов’ю. Стас Бітус— дизайнер одягу, викладач, один з розробників жіночої військової форми від Жіночого ветеранського руху. Також Станіслав разом зі своєю колегою Юлією Сідоровою, яка зараз на передовій, створили колекцію дизайнерського одягу присвяченого Україні, їх показ відбувся 13 квітня у Парижі. Зараз Стас готується приєднатись до лав ЗСУ. Дарина Коберська, яка поєднує волонтерство з роботою на одному з телеканалів та бореться за краще майбутнє країни на інформаційному просторі. Наталія Харланова, тренер, мама двох маленьких українців, яка навіть попри війну вирішила залишитись вдома, в Києві, виховувати дітей -  Мію та Владислава - справжніми патріотами та надихати нас своїми спортивними досягненнями. Володимир Пуршега - до війни працював в одній з IT компаній, а з початком вторгнення пішов добровольцем на війну та захищав нас 8 місяців на Донеччині. Олена Зайчук, працівниця енергетичного сектору, одна з тих, хто робив усе можливе, щоб світло повернулось у наші домівки якнайшвидше. Максим Лахман - IT спеціаліст, боронить нас у лавах кіберкозацтва.

"Бути сміливим" для українців - це не просто слова, а національний характер, який проявляється у різних сферах діяльності, особливо під час війни. Кампанія "Кожен українець - обличчя сміливості" була започаткована для того, аби нагадати - кожен з нас, чим би зараз не займався - робить свій  внесок у майбутню перемогу.

Ви також можете приєднатись до кампанії та стати обличчям сміливості, приходьте у магазин Всі.Свої за адресою: Київ, Хрещатик, 27 та  робіть фото у мерчі відмітивши @brave.ua та @madewithbravery в Instagram. Адже вітрина Сміливості буде розміщена до кінця травня, 25% від продажу колекції перераховують  на відбудову житлових будинків, що постраждали від російської окупації.

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода