Бенксі підтвердив, що створив сім муралів у різних місцях України, включно з Києвом

Британський вуличний художник Бенксі підтвердив, що створив сім муралів у різних місцях України, у тому числі Бородянці, Ірпені та Києві.

Коментарі 1607
Фото: theartnewspaper
Фото: theartnewspaper
Про це повідомляє The Art Newspaper.

Припущення, що митець перебуває в Україні з’явились після того, як були помічені роботи, схожі за стилем виконання на Бенксі. На одному муралі зображено чоловіка, схожого на російського президента Володимира Путіна, якого кидають на підлогу під час поєдинку з дзюдо з дитиною — Путін має чорний пояс у цьому виді спорту.
На іншій роботі, яку помітили в Києві, зображено двох дітей, які використовують протитанкові конструкції, як гойдалку, а на третій фресці, намальованій у руїнах розбомбленої будівлі в Бородянці, зображено гімнастку, яка виконує стійку на руках.
Бенксі підтвердив ці, а також ще чотири роботи. Серед них жінка з бігуді у протигазі та з вогнегасником; бородатий чоловік, що приймає ванну; і інша робота, у якій Бенксі, схоже, включив існуюче графіті із зображенням пеніса, перетворивши його на ядерну боєголовку, завантажену на кузов броньованої вантажівки.
За матеріалами https://bzh.life/
Обговорити з іншими читачами:
Погода