Best Marketing Teams 2018

Всеукраїнська рекламна коаліція разом із дослідницькою компанією Factum Group називають імена кращих маркетинг-команд України 2018 року.

Комментарии 3248

Вже вшосте, починаючи з 2013 року, рейтинги маркетингових команд Вest Marketing Teams проводяться за загальними правилами, але роздільно в різних номінаціях, які відповідають продуктовим категоріям конкурсу Effie Awards Ukraine.

Спеціалісти Factum Group проаналізували всі вихідні дані та склали на їх базі рейтинг. У кожній із індустрій виявлені лідери, чиї імена були оголошені на Церемонії нагородження переможців премії Effie Awards Ukraine 2018.

При складенні рейтингу в 2018 році, окрім власне нагород Effie Awards, враховувались результати креативного сезону за останній рік, нагороди, які отримали кампанії в конкурсі Best Marketing Innovations, медійні бюджетні показники (WGRP в ТV та GRP для інтернету), кількість іміджевих і промокампаній, доля маркетингового бюджету, яка була виділена на рекламно-комунікаційну активність, тощо. Деталі у таблиці:


КРИТЕрії ОЦіНКИ
Використання ДАНих
вага КРИТЕРію
WGRP ДАНі ІТК 14%
GRP INTERNET ADVERTTRACK FACTUM 6%
КІЛЬКІСТЬ ІМІДЖЕВИХ КАМПАНІЙ ОПИТУВАННЯ 10%
КІЛЬКІСТЬ ПРОМОКАМПАНіЙ ОПИТУВАННЯ 10%
EFFIE AWARDS: НАГОРОДИ 2018 ВРК 20%
КРЕАТИВ: НАГОРОДИ 2017/2018 ВРК 15%
BEST MARKETING INNOVATIONS: НАГОРОДИ 2018 ВРК 15%
ДОЛЯ МАРКЕТИНГ-БЮДЖЕТУ, ЩО ВИДІЛЯЄТЬСЯ НА РЕКЛАМНО-КОМУНІКАЦІЙНУ АКТИВНіСТЬ ОПИТУВАННЯ 10%

У підсумковий залік рейтингу Best Marketing Teams включені тільки ті номінації, в яких маркетингові команди-переможці, набрали не менше 50% балів, причому мали як нагороди за ефективність і креативність, так і медійні бюджети. Крім переможців, до рейтингу включено маркетингові команди, які набрали не менше 30 відсотків балів рейтингу.

Із результами Best Marketing Teams 2018, а також із методикою розрахунку ви можете ознайомитись за посиланням.

sostav.ua

Обсудить с другими читателями:
Погода