BetterMe запускає благодійний проект для підтримки здоров’я українців

BetterMe запускає благодійний проект для комплексної підтримки фізичного та ментального здоров’я та патріотичного духу українців. Ціль — мотивувати людей жити, радіти, працювати та разом зібрати кошти на покупку машини швидкої медичної допомоги.

Коментарі 1449

Проект об’єднає декілька активностей:

  1. Челендж “Сильна духом, міцна тілом”

В додатку BetterMe: Health Coaching користувачі отримуватимуть поради та інструменти для комплексної підтримки фізичного і ментального здоров’я. Увага буде зосереджена на 6 основних сферах життя, які впливають на загальне самопочуття (фізична активність, харчування, сон та ментальне здоров’я). Старт - 24 серпня. Вартість - 450 грн.

Кожного дня в додатку з’являтимуться нові поради для покращення самопочуття та прості завдання, щоб створити довготривалі звички. За 6 днів користувач отримає концентровані знання з різних сфер життя.

Серед усіх, хто придбав челендж розіграють 31 костюм зі спеціального патріотичного дропу BetterMe “Сила - у тобі”.

Увесь прибуток з продажу компанія передає United24 на покупку машини швидкої медичної допомоги.

  1. Патріотичний дроп “Сила - у тобі”

Костюми з колекції окремо продаватимуться на сайті BetterMe Store. Костюми створені для активних занять спортом, усвідомленого медитування, формування зручного повсякденного чи домашнього образу.

Дроп включає легінси, топ та кофту в мілітарі стилі з українською символікою. Весь прибуток від продажу також передаватимуть у United24. Старт продажів - 24 серпня.

Сила — у тобі.  Віднайди її, щоб рухатися до перемоги.

Життя — це подорож, сповнена несподіваних поворотів. Ти не завжди в змозі обрати обставини, але саме ти щодня вирішуєш — зупинитися чи рухатися далі до своєї мети. Тож не опускай рук! Роби перерви, щоб перевести подих і відновити сили, але не зупиняйся. Віднайди свою силу всередині. Повір: кожен твій крок вартий зусиль. І твій особистий успіх наближає нашу спільну перемогу!

  1. Ярмарок брендового мерча для працівників

Компанія об’єднала зустріч з командою в офісі, та святкування Дня Незалежності, щоб провести ярмарку з класними брендованими патріотичними речима.

Весь дохід від продажу планують також передати на покупку машини швидкої медичної допомоги.

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода