5 найкращих моделей роботів-пилососів

Набридло щодня змітати пил і сміття в будинку? Тоді ця добірка точно для вас!

Комментарии 1124
Якщо майбутнє з безпілотними автомобілями поки ще не настало, — роботи-пилососи можна вважати першим кроком в цьому напрямі.

Посудіть самі: ці пристрої добре орієнтуються в просторі за допомогою камер і датчиків, можуть об'їжджати перешкоди, запам’ятовувати карту місцевості і, найголовніше, відмінно справляються зі своїм завданням — прибирають сміття в будинку.

Після введення карантину в Україні роботи-пилососи стають ще більш актуальними: ці гаджети допоможуть вам постійно підтримувати чистоту, поки діти перебувають на домашньому навчанні.

Спеціально для тих, хто не хоче розбиратися в різних щітках, валиках, натирачах і типах навігаційних систем роботів-пилососів — НВ зібрало п’ять кращих варіантів цих пристроїв, які можна замовити в два кліка прямо зараз.

Xiaomi Mijia Mi Robot
Від 8000 грн
Головний бестселер в цьому сегменті від бренду Xiaomi, який став мегапопулярним в Україні через своє співвідношення ціна/якість.

Це одна з найпростіших і найефективніших моделей роботів-пилососів, яка призначена тільки для сухого прибирання.

Основна турбощітка і допоміжна бічна міні-щітка дозволять швидко прибирати великі площі і змітати сміття у важкодоступних місцях. Пилосос підходить для більшості типів поверхонь, враховуючи м’які килими.
Перевага моделі - оптичний датчик навігації, який дозволяє малювати карту приміщення, запам’ятовувати місця збирання і розпізнавати предмети.

Керувати гаджетом і налаштовувати розклад прибирання можна через фірмовий додаток. Його заявлена площа збирання — 170 кв. м, а обсяг акумулятора — 5200 мАч. Цього має вистачити на 2,5 години роботи, але при низькому рівні батареї робот автоматично повернеться на док-станцію для підзарядки і потім продовжить прибирання.

Philips SmartPro Easy
Від 4500 грн
Цей робот-пилосос коштує дешевше, хоча у нього є вбудована ганчірка для вологого прибирання, а також дві бічні щітки і квадратний форм-фактор для більш ефективного збору сміття в кутах кімнат і по краях меблів. Виробникові довелося пожертвувати основною турбощіткою, — без неї прибирання буде не таким ефективним і займе більше часу.

Philips SmartPro Easy — непоганий варіант для твердих поверхонь типу ламінату і невеликих приміщень. Сам виробник заявляє про максимальну площю збирання в 45 кв. м на повному заряді акумулятора.
При цьому, час його зарядки на док-станції становить близько чотирьох годин.

У пилососа випадкова система навігації з вбудованими датчики, які дозволять об'їжджати перешкоди при безпосередньому зіткненні з ними. Карти прибирання та додатку для смартфона ви також тут не знайдете — керувати пристроєм потрібно буде за допомогою пульта дистанційного керування.

Samsung VR05R5050WK / EV
Від 9500 грн
Модель, яка об'єднує характеристики двох попередніх варіантів — робот-пилосос з турбощіткою, двома бічними щітками і мікрофіброю для вологого прибирання. Побутова техніка цього південнокорейського виробника не потребує реклами, і роботи-пилососи не стали винятком.

Не найдешевший пристрій на ринку компенсує свою вартість відмінними заявленими характеристиками: час його роботи на повному заряді акумулятора складає 2,5 години, а площа збирання — 60 кв. м, що доволі багато для натирача.

На відміну від попередньої моделі, ганчірку тут не потрібно змочувати вручну — вода на мікрофібру подається автоматично. Серед мінусів пристрою можна виділити хіба що відносно невеликий обсяг бака для сміття — 200 мл, в той час як у інших виробників він вміщує 400−600 мл.

Зате Samsung може похвалитися відмінним хай-тек дизайном робота. Ну і, звичайно, радує смарт-навігація, як у Xiaomi, яка дозволить показувати карту приміщення і керувати прибиранням в додатку, вибирати між режимами руху, встановлювати графік прибирання і т. і.

iRobot Roomba 676
Від 6800 грн
Тим, хто розбирається в роботах-пилососах, цей бренд явно добре знайомий.

Американська компанія, яка спеціалізується на розробці рішень штучного інтелекту для роботів в космічній і військовій промисловості з недавніх пір стала випускати розумні пилососи. Як не дивно, ця модель розташована у нижньому сегменті лінійки iRobot, а вартість топових їх версій може перевалювати далеко за $1000.

Проте, iRobot Roomba 676 пропонує якісне прибирання приміщення завдяки запатентованій технології компанії на основну турбощітку, яка складається з двох валиків. Пристрій може пропрацювати на повному акумуляторі до однієї години, а заряджається приблизно дві години. Бак для сміття на 600 мл ніби натякає, що прибирати робот буде багато і добре.

Фірмовий додаток iRobot дозволить вам контролювати розклад прибирання, запускати гаджет віддалено, а також встановлювати заборонені зони, куди роботу не потрібно буде заїжджати.

Rowenta Explorer Serie 20
Від 6000 грн
Ще один «бюджетник» з непоганим набором функцій і характеристик, який підійде практично всім користувачам.

Виробник пропонує вологе прибирання за допомогою мікрофібри, а також сухе очищення приміщень, за яке відповідають основна турбощітка і дві бічних щітки. Простенька система навігації і відсутність можливості управління зі смартфона навряд чи підійдуть вимогливим міленіалам.

Але зате люди старшого покоління будуть раді традиційному пульту ДК і примітивним датчикам розпізнавання предметів.

Три режиму прибирання, 2,5 години роботи на повному заряді акумулятора і 45 кв. м. площі збирання, — що ще потрібно для невибагливого робота пилососа?

За матеріалами https://nv.ua/
Обсудить с другими читателями:
Погода