Безпека на складі: як поводитися зі стелажами

Безпека на складах є важливим аспектом. У таких приміщеннях зберігаються великі кількості вантажів, які можуть спричинити травми працівників, аварій, пошкоджень товарів, якщо не дотримуватись відповідних заходів безпеки.

Коментарі 899

Правильне поводження зі стелажами, використання спеціалізованого обладнання, організація робочого простору та регулярна перевірка обладнання – це (та не тільки) необхідне для підтримки безпечної роботи на складі та запобігання негативним наслідкам для здоров'я та життя працівників, збереження майна та продуктивності роботи.

Як поводитися зі стелажами: основні правила

Поводження зі стелажами на складі є важливим аспектом безпеки на робочому місці. Ось декілька рекомендацій, які допоможуть вам забезпечити належні умови роботи:

  1. Перевірте вагу вантажу. Перед тим, як розміщувати вантаж на складських стелажах, переконайтеся, що вага товару відповідає максимально допустимому навантаженню стелажа.
  2. Поступово розподіліть вантаж. Під час розміщення на стелажі розподіліть товар рівномірно по всій поверхні стелажа. Це допоможе уникнути перевантаження, прогинів та перекосів стелажа.
  3. Використовуйте відповідні засоби підйому. Для переміщення вантажів на стелажах використовуйте відповідні засоби підйому, такі як підіймачі або електричні візки. Ніколи не намагайтеся підіймати важкі вантажі вручну.
  4. Не перевантажуйте стелажі. Ніколи не ставте більше виробів на стелаж, аніж він може витримати. Це може призвести до пошкодження обладнання та небезпеки для працівників.
  5. Організуйте простір. Оптимізуйте робочий простір таким чином, щоб між стелажами було достатньо місця для безпечного переміщення вантажів та працівників.
  6. Слідкуйте за станом стелажів. Регулярно перевіряйте стан стелажів для складу, щоб переконатися, що вони не пошкоджені або не потребують ремонту.

Також вибирайте тип обладнання, що підходить під вид товару. Покупці часто не знають, купувати палетні стелажі чи металеві. Вибір необхідно здійснювати, виходячи з типу товару, який ви маєте намір зберігати на полицях, а також методу його обслуговування. Якщо вантаж дуже важкий, тоді краще вибрати палетні стелажі. У протилежному випадку підійдуть металеві.

Дотримуючись цих рекомендацій, ви зможете забезпечити безпеку на складі під час роботи зі стелажами. Однак останнім, але одним із найважливіших пунктів є якість. Так необхідно купувати стелажі для складу високої якості. Водночас неважливо, чи ви збираєтеся зупинити вибір на стелажах палетних або металевих, головне, щоб обладнання було надійним.

Де якісні складські стелажі купити в Україні

Якщо ви бажаєте придбати палетний стелаж або металеві поличні стелажі – звертайтесь до компанії Hold. Тут представлений величезний вибір якісного різнотипного обладнання для складів – фронтальні палетні стелажі, мезоніни, консольні стелажі, звичайні поличкові тощо. Якщо ви не знаєте, який купити складський стелаж для вашого приміщення – звертайтеся до консультантів Hold. Вони допоможуть підібрати оптимальне рішення.

Обговорити з іншими читачами:
Погода