Binance оголошує про запуск NFT-генератора на основі штучного інтелекту Bicasso

Після успішного пробного запуску 100 000 користувачів у всьому світі можуть випробувати цю технологію

Коментарі 821

Binance, провідна світова блокчейн-екосистема та постачальник криптовалютної інфраструктури, розширює запуск нової платформи на основі штучного інтелекту Bicasso по всьому світу після успішного тестування в Європі. Платформа  з випуску невзаємозамінних токенів (NFT), що генерує зображення із застосуванням технологій штучного інтелекту Bicasso буде доступна на 12 годин з 29 березня (14:00) до 30 березня (2:00) для додаткових 100 000 користувачів, як для існуючих, так і для нових користувачів.

Bicasso дозволяє користувачам створювати, карбувати та володіти кастомізованим зображенням, створеним за допомогою штучного інтелекту. Для цього просто необхідно надіслати зображення, наприклад зображення профілю, і надати креативні вказівки. Bicasso черпає натхнення з поєднання зображення та вказівок, щоб запропонувати найкращий можливий результат, який за бажанням можна вдосконалити з додатковими уточненнями. Після створення зображення, що повністю задовольняє користувачів, вони можуть карбувати свої NFT у мережі BNB. Потім ці NFT можна встановити в якості зображення профілю, поділитися ними в соціальних мережах або перенести на свій гаманець.

Назва Bicasso — це поєднання «Binance» і «Picasso», що відображає потужне поєднання новаторських технологій і майстерності, які пропонує сервіс. Запуск бета-тесту Bicasso, який відбувся першого березня 2023 року, дозволив обмеженій кількості користувачів ознайомитись та спробувати всі можливості платформи. Через кілька годин попит на послугу різко зріс, і Bicasso досяг своєї мети в 10 000 NFT, викарбуваних лише за 2,5 години після запуску.

Щоб відзначити глобальний запуск, Binance також представляє ексклюзивну колекцію Bicasso NFT. Це 500 унікальних творів мистецтва, що містять серію котів і собак, створених штучним інтелектом. Вони будуть присуджені користувачам в рамках реферальної програми. Володіючи одним із цих ексклюзивних NFT, власники матимуть гарантований доступ до одного безкоштовного карбування під час глобального запуску Bicasso та стануть одним із Binance Бета-Тестерів, що надає ексклюзивний доступ до нових продуктів і майбутніх функцій.  

Одним із перших продуктів, які можуть випробувати бета-тестери Binance, є чат-бот на основі штучного інтелекту, вбудований у Binance Academy. Завдяки передовій технології ChatGPT чат-бот гарантує, що користувачі отримають надійні та актуальні відповіді щодо Web3 та блокчейн-індустрії.

«У Binance ми прислухаємося до побажань наших користувачів. Їм сподобався наш початковий обмежений тест, і тепер ми запускаємо його в усьому світі, — каже Маюр Камат, керівник відділу по продукт у Binance. — Bicasso об’єднує можливості ШІ та Web3, що надає користувачам унікальний захопливий досвід».

За матеріалами пресрелізу 

Обговорити з іншими читачами:
Погода