Binance представляє нову платформу для вболівальників ФК “Шахтар”

Провідна світова криптобіржа та блокчейн-екосистема Binance оголошує про партнерство та створення нової платформи для вболівальників української футбольної команди ФК «Шахтар».

Коментарі 647

Платформа FC Shakhtar Fanverse стала першим продуктом, створеним новим консалтинговим сервісом Binance Web3 Services (BWS), в партнерстві з ФК «Шахтар».

Партнерство надасть вболівальникам ексклюзивний доступ до нагород і привілеїв, таких як участь у змаганнях із прогнозування матчів, опитуваннях щодо командних рішень, ранній доступ до розіграшу NFT, а також ексклюзивні призи, такі як зустріч із командою і клубні товари із автографами.

Послуги BWS включають широкий спектр консультаційних послуг, включаючи бізнес-плани, стратегії запуску NFT-колекцій і фан-токенів, партнерства із ігровими продуктами і метавсесвітами, операційний супровід тощо.

“Ми дуже пишаємося тим, що співпрацюємо з ФК «Шахтар», одним із найпрестижніших футбольних клубів українського футболу, і раді об’єднати їх уболівальників у всьому світі у Fanverse. Наша мета — вивести вболівальницький досвід на новий рівень, що дозволить стати ще ближче до улюбленої команди”, — сказала Ліза Хе, голова Fan Token у Binance. “Ми також раді представити наш новий консалтинговий сервіс Binance Web3 Services, який буде доступний для будь-якого бізнесу, що прагне потрапити в Web3 простір”.

“Ми раді співпрацювати з Binance, світовим лідером блокчейн-систем. Це партнерство дозволить клубу зайняти своє місце в цифровому просторі, а також спілкуватися зі своїми вболівальниками по всьому світу.  «Шахтар»  завжди прагне розширювати кордони і співпраця з Binance дає можливість нашим уболівальникам тісніше взаємодіяти з клубом. Це лише перший етап захоплюючої подорожі з Binance, яка, ми впевнені, задовольнить клуб і його вболівальників”, — зазначив Дмитро Кириленко, комерційний директор ФК «Шахтар».

Зареєструвавшись на Binance Fanverse, вболівальники ФК «Шахтар» можуть отримати шанс отримати нагороди та унікальний фанатський досвід. Скоро на платформі FC Shakhtar Fanverse планують запустити опитування, що дозволить почути думку кожного, а також надати вболівальникам доступ до NFT-колекцій, цифрових предметів колекціонування та ексклюзивного мерчу.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода