Благородна айдентика для екологічного бренду деревного вугілля Kaizer&Company від Doris Advertising

На українському ринку з’явився Kaizer&Company — новий бренд із австрійським корінням, що спеціалізується на виготовленні деревного вугілля: природного продукту для благородної атмосфери.

Коментарі 1154

Природність і благородність стали принципами, на яких Doris Advertising побудували для бренду візуальну систему. І отримали за це дві срібні нагороди на Київському Міжнародному Фестивалі Реклами — 2020 та Best Of у чотирьох категоріях конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of 2020.

 video

Агенція створила для Kaizer стриманий чорно-білий логотип у формі геральдичного щита, увінчаного короною і заповненого символічними фігурами.

Полум’я, листя дуба, іскри вогню, сокира — невіддільні яскраві асоціації з вугіллям стали геральдичними елементами, що відображають зв’язок продукту із природою.

Додатково благородність і «правильність» бренду підтримав стійкий і збалансований шрифт.

Упаковка продукту видає її вміст, та парадокс: тут немає ані самого вугілля, ані вогнища, ні навіть решітки для грилю. А є — атмосферні абстракції, намальовані ілюстратором за допомогою цього ж вугілля. 

Оскільки застосований прийом передбачає друк одним кольором, упаковка від Doris Advertising — екологічна і лінія природності витримана до кінця.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода