BMW поміняють назви всіх своїх автомобілів

BMW переглянуть назви автомобілів у своєму модельному ряду. Бренд збирається випустити багато нових електромобілів, яким потрібно дати зрозумілі для споживачів імена.

Коментарі 884
BMW мають намір змінити назви всіх автомобілів у своєму модельному ряду через появу нових електромобілів. Про це повідомили на сайті Carbuzz.

У BMW збираються дати своїм автомобілям більш зрозумілі назви. Зараз імена моделей бренду складаються з кількох символів, де перший означає серію, а два інших — рівень силової установки.

Префікси "d", "i" або "e" застосовуються для позначення дизельних, бензинових чи електричних автомобілів. Поява електрокарів i-серії додала плутанину до назв авто.

BMW зареєстрували товарні знаки для назв з префіксами i, X та iX. Серед них помічені iX750, X750 та i750, а також X130 та i120.

Найімовірніше, автомобілі з ДВЗ збережуть префікси "i", "d" та "e". Наприклад, версії кросовера X5 будуть називатися X550d, X560i тощо.

Електричні автомобілі отримають лаконічніші назви. Першим символом залишиться "i", після якого буде написано назву моделі.

Назви заряджених моделей M Motorsport поки що залишаються в секреті. Патент має єдину модель із символом M – M350.

За матеріалами focus.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода