Богдан Буткевич запустив нове шоу на каналі «Київ» та «Цензорі.нет»

Ведучий Богдан Буткевич 19 липня запустив новий політично-сатиричний проєкт «Легко шоу» на телеканалі «Київ» та ютуб-каналі видання «Цензор.нет». Про це «Детектору медіа» повідомили 22 липня на каналі «Київ».

Коментарі 2006

Нове шоу Буткевич створює за підтримки Українського культурного фонду. Він виграв грант УКФ на пів року, проте вже зараз планує подаватися на різні програми, щоб продовжити випуск проєкту.

«Як ви розумієте, після примусового закриття "ЧБшоу" я руки не опустив і вирішив, що його треба перезапустити. І, за допомогою Український культурний фонд, якому гречно дякую, це вдалося! Тепер оновлений і покращений формат стендап-шоу знову до вашої уваги! Ми з Юрком Косминою знову на посту. І не просто покращений, а посилений. Адже в якості резидентів і сценаристів в програмі відтепер беруть участь Марина Данилюк-Ярмолаєва, Богдан Процишин та Микола Воськало. Плюс, кожного випуску – круті гості», – написав Богдан Буткевич у Facbeook.

«Легко шоу» виходитиме щонеділі: на каналі «Київ» виходитиме коротша версію – близько 45 хвилин, на «Цензорі.нет» довша, її викладатимуть приблизно за півтори години до телеефіру.

Керівниця радіо «Київ 98 ФМ» Наталія Лященко привітала запуск нового шоу Буткевича, зазначивши, що зараз в українському телепросторі мало політично-сатиричних шоу.

Крім того, ведучий разом з Оленою Востровою також готують документальний психологічний фільм про стосунки. У вересні канал «Київ» покаже 4-серійний документальний психологічний фільм «Неідеальна пара», створений за підтримки Програми розвитку ООН. Ведучими проєкту стали Богдан Буткевич та Олена Вострова. У кожній з серій, хронометраж яких становить 10-15 хвилин, вони говоритимуть про стосунки з відомими українськими парами – Віталієм та Уляною Пчолкіними, Дмитром і Ольгою Шуровими, Тарасом Тополею та Alyosha, Віталієм Борисюком та Ольгою Сумською.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода