Bolt запускає нову послугу ― доставка їжі

Провідна європейська транспортна платформа Bolt запускає сервіс доставки їжі Bolt Food у Києві. Компанія вже співпрацює з понад 9000 ресторанами-партнерами. Україна стала 15 країною, де була запущена ця послуга.

Коментарі 1287
  • З метою безпеки їжа доставлятиметься тільки безконтактним способом, а оплата здійснюватиметься за допомогою банківської карти.
  • У період запуску послуга доставки буде безкоштовною. Далі її вартість буде в середньому на 10-15% нижчою, ніж в інших подібних сервісах.
  • До платформи в Україні вже приєдналося понад 150 ресторанів: KFC, «Пузата Хата», «Тайський привіт», «Китайський привіт», «В’єтнамський привіт», Meiwei, «БагатоЛосося», «Musafir», «Cinnabon», и другие.
  • Мінімальна вартість замовлення складає 100 грн.
  • У період запуску доставка їжі буде відбуватися у центральних районах Києва. Згодом зона покриття буде розширюватися.
  • Середній час доставки становитиме від 20 до 40 хвилин.

«Уже понад 2 млн людей користується платформою Bolt в Україні. Саме для них ми щодня працюємо над поліпшенням якості та розширенням спектру послуг. У нас є неабиякий досвід у галузі замовлення поїздок, що став основою для запуску Bolt Food у Києві. Ми хочемо, щоб наш новий сервіс сподобався користувачам і зайняв лідируюче місце на українському ринку доставки їжі», ― повідомляє регіональний менеджер Bolt Тарас Потічний.

Замовити доставку їжі в рамках нової послуги буде так само просто, як замовити поїздку. Щоб скористатися сервісом, потрібно завантажити додаток Bolt Food для смартфона. Якщо у вашому телефоні вже встановлений додаток Bolt, усі дані будуть перенесені з нього автоматично.

«Компанія Bolt швидко реагує на виклики, які диктує час. Ми подбали про те, щоб контакт кур’єрів із персоналом ресторанів і користувачами сервісу був мінімальним. Це важливий захід безпеки під час пандемії. Саме тому зробити замовлення можна буде тільки зазначивши конкретне місце, де має бути залишений пакунок із їжею», ― коментує Ігор Шрамко, регіональний менеджер Bolt Food.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода