Боротьба нового з застарілим: стартувала соціальна реклама у підтримку електронного документообігу

Всеукраїнська рекламна коаліція, онлайн-сервіси «Вчасно» і Document.Online в партнерстві з Програмою Розвитку ООН (ПРООН) запустили соціальну рекламу, щоб в черговий раз нагадати – майбутнє за новими технологіями

Комментарии 1083

Вже 10 років в Україні є можливість користуватися електронним документообігом. Проте переводити документи в цифровий вигляд компанії почали лише пару років тому. Щоб пришвидшити цей процес учасники ринку запустили соціальну кампанію, яка демонструє бізнесу і держорганам: електронний документообіг – це просто, ефективно і законно.

Ініціативу підтримали 11 креативних агентств і запропонували свої варіанти соціальної реклами. Переможцем конкурсу стало RAM 360. Їх ідея – візуалізувати, як нові технології можуть перемогти обридлого "паперового монстра" і полегшити життя  бухгалтерам та юристам, а також директорам, HR-спеціалістам та всім, хто так чи інакше працює з документами.

“Паперовий документообіг – це химера, що висмоктує ресурси з природи і з нас самих. Однак, ми розуміємо – зміни не настають самі по собі і тому маємо говорити про цю проблему ще гучніше. Нашим роликом, ми із продакшн-командою Looma, спробували нанести удар по ній та заохотити людей до використання ефективних та доступних електронних засобів”, – коментує Святослав Кобзенко, креативний директор RAM360.

Завдяки діджиталізації співробітники компаній матимуть змогу займатися більш творчими, осмисленими та стратегічними задачами. Бо крім заощадження коштів, ключовою перевагою електронного документообігу є саме економія часу працівників за рахунок цифровізації механічної роботи. Сто тисяч електронних документів можна підписати і відправити за 30 хвилин.

“Ми хотіли, щоб соціальна реклама була близькою кожному та стала візуалізацією нашого повсякденного робочого життя. Наша місія зацікавити бізнес та державні органи та розвіяти їхні страхи. А ще, дати зрозуміти, що інновації – це не “боляче”. Креативна ідея RAM 360 саме така. За технологіями – майбутнє, і стати його частиною зовсім не складно”, – зазначає Оксана Ферчук, керівник B2B-напряму компанії EVO.

 video
Обсудить с другими читателями:
Погода