Bosch шукає покупців на свої російські активи

Німецький виробник побутової техніки Bosch шукає покупця на свої російські заводи - активами вже цікавились кілька російських ритейлерів.

Коментарі 832
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com
Російська структура німецької Bosch (ТОВ "БСХ Побутові прилади", виробляє в Росії холодильники та пральні машини) шукає покупців на два заводи, які знаходяться в селищі Стрільна під Санкт-Петербургом.

Більшість комплектуючих підприємства отримували з ЄС. У працюючому стані вони, за словами співрозмовника газети, коштують €65-75 млн.

"Зараз, не випускаючи продукцію, заводи коштують у рази менше", - зазначив співрозмовник видання, додавши, що підприємства "спеціалізовані під технології Bosch".

"Bosch не розуміє, що робити з російськими потужностями, які не приносять прибуток, тому інші учасники ринку розглядають варіант їх купівлі", - підтвердило інше джерело, додавши, що низка компаній, серед яких російські ритейлери, цікавилися підприємствами, але "ціна видалася завищеною".

У Bosch заявили, що не коментують чутки.

Німецький виробник електромеханічної індустріальної та побутової техніки Bosch заявив, що зупинив поставки побутової техніки з ЄС до РФ.

Повідомлялось, що Bosch зупиняє два заводи з виробництва побутової техніки в Санкт-Петербурзі через відсутність поставок з ЄС.

За матеріалами https://www.epravda.com.ua/
Обговорити з іншими читачами:
Погода