Бренд «Агуша» допомагає дітям з інвалідністю

Найприємніше для маркетолога з серцем — розробляти кампанії, які просто в тебе на очах роблять чиєсь життя щасливішим і світлішим. Саме таким виявилося співробітництво маркетингового агентства Brain Tank та бренду дитячого харчування «Агуша»

Коментарі 2535

Бренд дитячого харчування «Агуша» фокусує свою увагу на фізичному та ментальному здоров'ї дітей і не міг лишитися осторонь проблем дітей з інвалідністю. Адже, навіть коли вони забезпечені всім потрібним у матеріальному плані, вони стикаються з труднощами в соціалізації та відчувають величезний дефіцит спілкування.

Саме на цьому аспекті життя дітей з обмеженими можливостями ми сконцентрувалися під час підготовки інтегрованої charity-кампанії «За право на щастя», що об'єднала добрі зусилля бренду «Агуша» та благодійного фонду «Бачити серцем».

Маркетингове агентство Brain Tank розробило й провело для бренду «Агуша» 360° кампанію, під час якої за допомогою традиційних та діджитальних маркетингових інструментів донесло до багатомільйонної аудиторії інформацію про благодійну ініціативу бренду «Агуша». Суть її така: з кожної проданої акційної упаковки 40 копійок бренд перераховує на забезпечення роботи літнього Космотабору та Школи Соціалізації, створених спеціально для навчання та соціальної адаптації дітей з інвалідністю.

Ініціативу підтримала ціла низка партнерів: співачка Альоша, яка є мамою трьох дітей, стала обличчям кампанії, а один з найгарніших садочків "Академія Щастя "LeapKids"" надав чудові локації, де було знято телевізійні ролики та цілий пакет діджитальних відео. Обличчя нашої селебріті прикрасило макети численних POS-матеріалів у торгових мережах по всій країні та банерів для Інтернету, зокрема для соціальних медіа, а сумарний ефект усіх активностей підкріпила потужна PR-кампанія.

Результатом усіх цих заходів стала висока залученість споживачів: за час проведення кампанії українці придбали близько чотирьох мільйонів одиниць акційної продукції, а перераховані брендом «Агуша» кошти допомогли зробити щасливішими 148 дітей з різних куточків України.

За матеріалами прес-релізу.

Обговорити з іншими читачами:
Погода