Бренд «Чернігівське» представляє проєкт «Україні. З любов’ю»

«Чернігівське», яке входить до портфеля брендів компанії AB InBev Efes Україна, разом з MullenLowe Adventa створило проєкт «Україні. З любов’ю» для того, щоб привітати нашу країну найщирішими словами, які справді йдуть від серця українців.

Коментарі 1382

Зазвичай з Днем Незалежності вітають представники влади, політики. На цей раз «Чернігівське» вирішило віддати увесь свій ефірний час українцям, щоб прозвучали їхні голоси, щоб вони освідчилися в коханні своїй країні справжніми, непрописаними словами, без жодних сценаріїв.

У межах проєкту «Україні. З любов’ю» команди «Чернігівське» та MullenLowe Adventa об’їхали Україну з півночі на південь та зі сходу на захід, проїхавши понад три тисячі кілометрів. Команда зафіксувала тисячі й тисячі слів, зняла години матеріалу та сотні фото, які лягли в основу кампанії. Усі матеріали проєкту – це причини, що надихають любити свою країну, не придумані, щирі слова від справжніх українців.

«За те, що вона мужня і справжня», «за те, що тут можна відчувати себе вільно», «за добрий класний гострий гумор», «за сміх, якого я не чула більш ніде», «за глибокі відтінки мистецтва та мови», «за те, що це моє місце сили», – серед безлічі причин такі звучали у відповідь.

 video
 video

«Чернігівське» – це бренд, який створений для українців. Він поділяє їх цінності та життєві принципи. Тому до Дня Незалежності України ми вирішили дати людям можливість сказати, що вони люблять Україну голосно та на всю країну, віддавши наш ефірний час. До нашої акції можуть долучатися усі охочі – «Україні. З любов’ю», — коментує Анна Руденко, директор з маркетингу компанії AB InBev Efes Україна.

Приєднатися до проєкту, подивитися всі звернення українців, почитати їхні слова та залишити свої можна на сайті whyloveukraine.com.ua, де бренд збирає всі відповіді на запитання «За що ви любите Україну?». Одного дня недостатньо для того, аби передати любов до України, тому акція триватиме з 14 серпня по 19 вересня 2021 року включно.

Нагадаємо, що нещодавно бренд «Чернігівське» виступив офіційним спонсором Сорочинського ярмарку, присвяченого 30-й річниці Незалежності України.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода