Бренд Fiorelli представив напій Fragolino в алюмінієвій пляшці

Компанія-імпортер «Регно Італія УА» представили Fragolino у новому форматі.

Коментарі 1244
Компанія «Регно Італія УА» представила новий формат найбільш популярного ігристого напою в Україні – італійське Fragolino у міні-форматі «to go». Fragolino Rosso та Fragolino Bianco тепер доступні в алюмінієвій пляшці.

Порційна алюмінієва банка 250 мл Fragolino від «Fiorelli» з’явиться на полицях українських супермаркетів у серпні. Справжнє італійське Fragolino у форматі «to go» стане гарною прикрасою літніх вечірок та пікніків. Завдяки міні-пляшці насолоджуватися напоєм можна без обмежень: міні-банку зручно брати з собою у сумку на прогулянку.

«Новий формат Fragolino Fiorelli дуже зручно брати з собою, легко відкривати та тримати у руці. Окрім того, її легко носити з собою, в сумці чи рюкзаку. Ми бачимо, що попит на ігристі напої в Україні збільшується, тому запускаємо нові формати та розширюємо можливості споживання ігристих. Новий формат Fiorelli Fragolino – ідеальний вибір для вживання в громадських місцях. Його можна взяти з собою куди заманеться: на пікнік в парку, на пляж або в басейн. І ще одна перевага – швидке охолодження. Тому це найкращий вибір для вечірок», – зазначає директорка з маркетингу «Регно Італія УА» Ольга Артюхова.

Алюмінієва пляшка гарно захищає напій від впливу сонця, а також дозволяє швидше охолоджувати ігристе. Італійське Fragolino у кишеньковому форматі зручно брати з собою на вечірку або прогулянку – формат «to go» дозволяє пити просто з пляшки.

Fragolino – найбільш популярний ігристий напій серед українців. Справжнє італійське Fragolino від «Fiorelli» виготовляється на заводі Toso, Італія, П’ємонт.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода