Бренд «Fiorelli» представив новий продукт в Україні

Компанія-імпортер «Регно Італія УА» представила перше в Україні та світі безалкогольне Fragolino – ігристе Fiorelli Fragolino Bianco.

Коментарі 1953

Компанія «Регно Італія УА» провела попередній аналіз ринку та виявила: люди, що не вживають алкогольні напої, мають обмежений вибір безалкогольних ігристих вин. Тому компанія спільно з італійським заводом Тоso представляє перше у світі ігристе Fiorelli Fragolino Bianco у безалкогольному форматі.

Завдяки цій новинці можна насолоджуватися свіжим смаком ігристого без алкоголю. Fiorelli Fragolino Bianco виготовляють з натуральних білих сортів винограду, що спеціально відібрані в італійському П’ємонті. Смак безалкогольного Fragolino ідентичний класичному Fragolino Bianco – технологам вдалося зберегти оригінальний смак напою навіть у безалкогольному форматі.

«Ми хочемо, щоб всі українці смакували якісне італійське ігристе, навіть ті, хто не вживає алкоголь. Здоровий образ життя завжди в тренді, тому бренд Fiorelli створив ігристе Fragolino Bianco ALCOHOL FREE», – зазначає директорка з маркетингу компанії «Регно Італія УА» Ольга Артюхова.

Культура споживання ігристих в Україні набирає обертів. Українці все частіше обирають ігристі напої для посиденьок з друзями, родинних обідів, вечерь та свят. Компанія «Регно Італія УА» вчасно реагує на споживацькі тренди. Справжнє Фраголіно з італійського П’ємонту від Fiorelli вже представлене в магазинах України у безалкогольній варіації.  

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода