Бренд glo™ та Леся Нікітюк про свободу самовираження

Бренд glo™ в співпраці з Лесею Нікітюк створили новий ролик, що розповідає про свободу самовираження без упереджень, занурюючи глядача в захопливу подорож hyper+ світом.

Коментарі 2448

На правах реклами

glo™ призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину

Філософія бренду інноваційних пристроїв для нагрівання тютюну glo™ передбачає постійний пошук та створення неочікуваних поєднань, а також відмову від компромісів.

Поділяючи філософію бренду glo™, Леся Нікітюк стала його офіційною амбасадоркою. Вона завжди залишається собою і не готова йти на компроміси, не боїться експериментувати та відкрита до всього нового. 

 video

Головна ідея креативної відеороботи від бренду glo™ – свобода самовираження без упереджень. Бренд переконаний, що кожна людина — унікальна і яскрава особистість, якій є що показати іншим.

І ніхто краще не розповість про те, як бути собою, ніж Леся Нікітюк, яка завжди захищає свої переконання й не вагається діяти всупереч очікуванням публіки.

Для втілення ідеї у ролику бренд glo™ створив своєрідну паралельну реальність, де кожен/-на може просто бути собою та отримувати задоволення від кожного моменту життя – концепт hyper+ світу.

Бренд glo™ зібрав зіркову команду, щоб розповісти історію вільних у своєму самовираженні людей hyper+ міста. Над роликом працювали режисери Леонід Колосовський та Дмитро Голумбевський, продакшн-студія The Martini Shot, а також крутий акторський склад: яскрава Леся Нікітюк, хореограф та учасник шоу «Танці з Зірками» Дмитро Жук, танцюрист шоу «Танцюють Всі» Бахтіяр Ібрагімов, блогер Євген Таллер та інші.

У ролику Леся проходить неординарну подорож та зустрічає яскравих, вільних у своєму стилі людей. У героях hyper+ міста – захопливих і самобутніх, сповнених талантів та індивідуальності – можна легко впізнати самих себе. Дівчина з офісу в обідню перерву в черзі за хот-догом піддається драйву хіп-хопу та пускається у танець посеред вулиці. Майстер ремонтних дорожніх робіт стає суперзіркою крутої блогерської платформи. А хлопець, прогулюючись площею, створює фантастичний світ навколо себе просто у власній уяві. Їх об’єднує сміливість бути вільними у своїх бажаннях та відкритість світові. Все це під динамічні біти Touch & Go — Would You...?, назву та приспів якої спеціально для ролика змінили на брендову відсилку до hyper+: “Would you go to hype with me?”

У реальності hyper+ світ видається таким приголомшливим і захопливим, де кожен/-на вільно демонструє свій унікальний стиль і втілює у життя потаємні бажання. Тому спочатку Леся не вірить своїм очам. Проте зовсім скоро вона і сама надихається цією атмосферою та з ентузіазмом демонструє всі грані свого справжнього “Я”.

Ролик насичений яскравими CGI-ефектами. Студія The Martini Shot доводила до ідеалу всі деталі відзнятого матеріалу, працюючи буквально над кожним кадром. Однією з найбільш вибагливих стала сцена, де творча уява героя оживляє і трансформує навколишній світ, поки хлопець прогулюється площею.

Завдяки glo hyper+ вдалось створити справжній калейдоскоп вражень і розставити стильні акценти в ролику. Сучасний дизайн пристрою здатен вдало підкреслити індивідуальний стиль власника/-ці. До речі, у відео сам glo hyper+ подарував назву паралельної реальності.

Чи це інноваційні пристрої, чи це нестандартні проєкти – всьому, що створює бренд glo™, притаманне відчуття свободи. Цього року разом з ГО «Міські реформи» бренд розпочав яскраву урбаністичну кампанію «Місто vs. Урбазаври», націлену на трансформацію локацій у Києві, Одесі та Харкові. А попереду, без сумнівів, у бренду glo™ будуть нові цікаві проєкти у співпраці з амбасадоркою Лесею Нікітюк.   

Agency: Digital Chain (martech компанія mr.fish).

Обговорити з іншими читачами:
Погода