Бренд Hellmann’s створив власний віртуальний острів у відеогрі Animal Crossing

Бренд Hellmann’s об’єднав зусилля з розробниками відеогри Animal Crossing, щоб зібрати гроші для благодійної мережі FareShare.

Коментарі 2047

Бренд майонезу створив власний віртуальний острів у популярній відеогрі і запрошує гравців дослідити його та пожертвувати віртуальну зіпсовану ріпу.

За кожну ріпу, пожертвувану в грі, компанія  Unilever, власник бренду Hellmann’s, передасть у благодійну мережу харчових продуктів два обіди.

На острові гравці зможуть дослідити унікальні локації, як наприклад Ферму Hellmann’s, майстерню Санти, фруктовий сад і відкрите зимове СПА. Він буде доступний щодня 14-18 грудня з 14.00 до 22.00.

Для того щоб отримати доступ, гравцям необхідно надіслати повідомлення до профілю бренду Hellmann’s у Twitter для перевірки часового проміжку та коду. Як тільки доступ для входу буде відкритий, вони матимуть 15 хвилин, щоб пожертвувати свою віртуальну ріпу. 

Бренд Hellmann’s також розробив серію дивакуватих різдвяних светрів для персонажів гри, надихнувшись «традиційними різдвяними залишками їжі, такими як індичка і броколі». Там також можна одразу знайти рецепти, «як перетворити ці залишки у смачні страви».

Один з рецептів – тости зі смаженими горіхами – створив для вегетаріанців Стівен Фрай.

Старший менеджер з маркетингу компанії Hellmann’s Рейчел Чемберс зазначила, що вони сподіваються пожертвувати 50 000 обідів нужденним протягом святкового періоду.

Генеральний директор благодійної мережі FareShare Ліндсі Босуелл додав: «Цей рік видався неймовірно складним, саме тому поява поживної їжі на тарілках найбільш вразливих людей ще ніколи не була настільки важливою, а кожна пожертва від Hellmann’s дійсно допоможе зробити це Різдво незабутнім».

Переклад статті підготувало бюро перекладів та локалізації Workogram.

 video
sostav.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода