Бренд Honor зупинив постачання до РФ

Виробник смартфонів Honor зупинив постачання гаджетів до Росії на тлі запроваджених проти країни санкцій за напад на Україну. Офіційних заяв компанія не робила.

Коментарі 1461
Китайський виробник смартфонів Honor призупинив офіційні постачання до Росії.

Про це пише російське видання Вєдомості з посиланням на джерело серед дистриб’юторів електроніки та співрозмовника на телеком-ринку.

При цьому офіційних заяв про звільнення з російського ринку на тлі війни в Україні колишній бренд Huawei не робив.

За словами співрозмовників видання, фактично постачання пристроїв цього виробника до Росії припинилося ще у березні.

Водночас компанія шукає партнерів у Вірменії, Грузії і вже досягла домовленості в Узбекистані, нібито щоб ввозити в Росію смартфони за допомогою паралельного імпорту.

«Розширення мережі дистрибуторів у країнах СНД може говорити про те, що Honor збирається відновити постачання до Росії», — додав співрозмовник.

На думку експертів, це допоможе компанії зменшити санкційні ризики. Зазначається, що хоч споживча електроніка і не підпадає під санкції, китайські виробники перестраховувалися та обмежували постачання в очікуванні на легалізацію паралельного імпорту.

«Знижувати ризики при роботі з Росією і обмежувати постачання без будь-яких гучних заяв — це зараз політика багатьох китайських компаній», — зазначив опитаний виданням експерт.

За матеріалами https://biz.nv.ua/
Обговорити з іншими читачами:
Погода