Бренд Koskenkorva запускає конкурс для підтримки барменів України з приготування гарячих коктейлів «KOSKENKORVA MAKE IT HOT 2022»

Цей конкурс для барменів покликаний нагадати про звичайне життя, де бармени могли брати участь у конкурсах, проявляючи свою творчість.

Коментарі 1162

Бренду Koskenkorva важливо підтримати барменів у цей важкий час, дати можливість виграти грошові призи для себе та ще й зробити благодійний внесок. Саме переможець конкурсу визначить благодійний фонд, куди бренд зробить внесок розміром 500 000 гривень!

Змагаємося у напоях, що зігрівають душу — блейзери, тодді та гарячі пунші, еггноги, глінтвейни та інше.

Щоб прийняти участь потрібно приготувати найкращий гарячий авторський коктейль, який містить мінімум 45 мл будь-якої горілки TM Koskenkorva доступної у вільному продажу на території України, та мінімум один локальний «homemade» інгредієнт, який символізує регіон його походження.

Sustainability — дає змогу отримати додаткові бали для проходження у фінал та можливість поборотися за перемогу в окремій номінації та приз.

  • Головний приз – 30 000 грн.
  • Друге місце — 20 000 грн.
  • Третє місце — 10 000 грн.
  • Номінація Sustainability — 10 000 грн.
  • 4-10 місце — подарунки від Koskenkorva.

За результатом відбіркового туру, права на рецептури 20 коктейлів з найбільшою кількістю набраних балів, будуть придбані брендом KOSKENKORVA за 4 тисячі гривень кожний (2 тисячі гривень буде відправлено в благодійний фонд за рішенням учасника, та 2 тисячі гривень передані автору рецепта).

Тож для того, щоб прийняти участь, вам слід заповнити реєстраційну форму за посиланням нижче та надіслати за цією адресою: [email protected].

Тема листа (обов’язково вказати): "Конкурс KOSKENKORVA MAKE IT HOT 2022"

Заявки приймаються до 14 грудня 2022 року 23:59.

16 грудня 2022 року ми оголосимо в Facebook імена 10 фіналістів та 20 авторів найкращих рецептів коктейлів, які отримають грошові призи.

Фінал «KOSKENKORVA MAKE IT HOT 2022» пройде 21 грудня в барі «БарменДиктат».

22 грудня за тією ж адресою пройде благодійний гест-бартендінг за участю трьох фіналістів, які набрали найбільшу кількість балів на конкурсі.

Посилання на докладні правила конкурсу «KOSKENKORVA MAKE IT HOT 2022»:

Запрошуємо професійну спільноту барменів до участі! Приєднуйтесь та допомагайте!

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода