Бренд Sister's Aroma виходить на європейський ринок

Незважаючи на складні обставини та війну в Україні, відомий бренд Sister's Aroma оголосив про вихід на європейський ринок.

Коментарі 2114

Українську компанію smart догляду створили у 2018 році дві сестри — Даша та Юля Бурковські, і дуже швидко про неї заговорили навіть досвідчені б'ютіголікі нашої країни. Дівчата гідно оцінили приголомшливу якість засобів, лаконічний дизайн упаковки, та eco friendly підхід. Крім того, бренд активно допомагає ЗСУ, перераховуючи 15% від кожної покупки. На сьогоднішній день таким чином вдалося зібрати та передати 450 тисяч гривень.

«Найбільше ми цінуємо якість і робимо її доступною для кожного», — заявляють засновниці компанії. Ця ключова цінність втілюється не тільки в наявності сертифікатів європейського зразка (ECOCERT/Cosmos) для всіх засобів, а також в чистоті формул, науково-вивчених компонентах у складі, багатофункціональних продуктах, абсолютній безпеці для навколишнього середовища та шкіри, і упаковці, яка підлягає вторинній переробці.

У портфелі українського бренду можна знайти нішеві парфуми, аромати для дому, запахи для автомобілів, санітайзери в скляних естетських флаконах, зручні smart-креми для тіла з маслами ши, авокадо, жожоба та макадамії, а також парфумовані еко-свічки з соєвого воску.

Головна ідея компанії — можливість зробити якісний догляд за шкірою доступнішим і перетворити щоденну skincare рутину на свято, а домашньому простору додати затишку та спокою.

В Україні бренд Sister's Aroma асоціюється із цінностями сестринства як прояву безумовного кохання, тому не дивно, що навіть під час війни творці зуміли організувати доставку з України до Європи. Головним завданням була турбота про тих клієнтів, які виїхали з країни та забули улюблені продукти догляду. Відправлення здійснюється Укрпоштою, а чекати на замовлення потрібно приблизно протягом двох тижнів. Сьогоднішні бестселери компанії, які найчастіше замовляють українки — зволожуючі креми для рук з ароматами ветиверу, морської солі, маракуї та інші, а також бальзами для губ, які легко вирішують проблеми тріщин та лущень делікатної шкіри.

Після того, як вдалося налагодити процес доставки, в компанії вирішили, що вже в червні вони підкорятимуть європейців косметикою відмінної якості. Перший етап — Польща. Саме в цій європейській країні з'явиться онлайн-магазин та концепт стори. Це тільки початок: бренд Sister's Aroma планує бути доступним кожному, у кожній країні і навіть найменших містах.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода