Британський фотограф став кращим фотожурналістом року завдяки роботам з Майдану

Фотограф Девід Роуз (David Rose) став кращим фотожурналистом року по версії British Journalism Awards (Британська премія журналістики) завдяки своїм роботам, зробленим під час Революції Гідності у Києві. Про це повідомляє британське видання The Telegraph, у якому він працює, і друкує кілька вражаючих фотографій репортера.

Комментарии 3594

Видання пише, що у перші місяці 2014 року фотограф газети The Telegraph  Девід Роуз став свідком українського повстання у Києві. Нещодавно British Journalism Awards  нагородила його почесним титулом «Фотожурналіст року».  За словами журі, «картини конфлікту в Україні, зображені Девідом, були прикладом найбільш драматичної новинної фотографії».

«Сміливі і такі, що викликають довіру, вони були сильною демонстрацією того, що застиглі друковані зображення мають стійкий вплив, якого не знає відео», - зазначило журі.

 

Нагадаємо, російський журналіст Євген Фельдман випустив фотокнигу «Нарізно», до якої увійшли увійшли кращі з 15 тисяч знімків, зроблених автором під час Євромайдану, конфліктів у Криму та на сході України.

Раніше фотографія «Початок» молодого чеського фотожурналіста Філіпа Сінґера з Майдану здобула першу нагороду в ХХ міжнародному конкурсі Czech Press Photo, який відбувся у Празі (Чехія).

 

За матеріалами «Телекритика»

Обсудить с другими читателями:
Погода