Британський регулятор зобов'язав Meta продати Giphy

Британський орган з нагляду за конкуренцією повторно наказав Meta продавати платформу анімованих зображень Giphy

Коментарі 927
Управління захисту конкуренції та ринків Великобританії (CMA) заявило, що це рішення є остаточним. Раніше регулятор вже зобов’язував компанію продати сервіс, проте тоді вимога була оскаржена.

CMA виявив, що володіння Meta веб-сайтом для створення gif-файлів може зашкодити користувачам соціальних мереж та рекламі. Наглядовий орган дійшов висновку, що угода збільшить трафік на сайти, що належать Meta, і водночас заборонить або обмежить доступ онлайн-платформ до gif-файлів Giphy, перешкоджаючи вільному вибору споживачів. Також було встановлено, що угода усуне потенційну конкуренцію з ринку медійної реклами Великобританії, половину якого контролює Facebook.

«Ми розчаровані рішенням CMA, але ухвалюємо сьогоднішнє рішення як останнє слово з цього питання. Ми тісно співпрацюватимемо з CMA з продажу Giphy», — йдеться у заяві компанії.

Meta дочекається більш детальної інформації про розпорядження з продажу і не подаватиме ще одну апеляцію, поклавши край битві, яка, як повідомляється, коштувала їй $400 млн.
Це рішення є першим випадком, коли Великобританія заблокувала придбання технологічного гіганта, що свідчить про нову рішучість регуляторів ретельно вивчати цифрові угоди.

За матеріалами https://psm7.com/
Обговорити з іншими читачами:
Погода