British American Tobacco припускає, що процес виходу компанії з РФ затягнеться до 2024 року

У British American Tobacco припускають, що процес виходу компанії з російського ринку може тривати до 2024 року.

Коментарі 1385
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com
СЕО великого виробника тютюнової продукції British American Tobacco Джек Боулз заявив, що зусилля щодо продажу російського бізнесу місцевому партнеру можуть тривати до 2024 року. Про це йдеться у повідомленні Financial Times.

Компанія-власник брендів Lucky Strike та Dunhill заявила, що веде "просунуті переговори" про завершення продажу в 2023 році. Водночас Боулз визнав, що не може гарантувати завершення передачі до кінця року.

«Оскільки у мене немає кришталевої кулі, я не можу бути абсолютним у цьому, але мета справді полягає в тому, щоб зробити це. Ми хочемо вийти у 2023 році», - заявив Боулз.

Також він повідомив інвесторам, що виробник цигарок « працює якнайшвидше, щоб передати бізнес відповідно до міжнародних та місцевих законів».

"За його словами, переговори йдуть з «місцевим консорціумом дистриб'юторів спільного управління» — під яким розуміється російська група компаній СНР, яка працює з BAT з 1993 року.

Як зазначає видання, Росія історично вважалася ключовим ринком, що росте, для BAT та інших великих тютюнових компаній через високий рівень куріння і готовність споживачів переходити на тютюнові вироби нового покоління.

За підсумками 2021 року на частку Росії та Білорусі припадало 3,1% виручки групи BAT та 2,4% скоригованого прибутку.

BAT відмовилася повідомити, чи буде до контракту включено пункт про зворотний викуп активів у разі завершення війни.

З великих тютюнових конгломератів поки тільки Imperial Brands залишив Росію, втративши прибуток у розмірі 463 млн. фунтів стерлінгів.

За матеріалами nv.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода